Головна » Архив новин
1 2 3 ... 124 125 »
УВАГА! ОПИТУВАННЯ 
 

Вибори президента України вже скоро, отже, невдовзі всім нам треба визначитися з тим, кому ми довіримо своє майбутнє.Тому питання «Кому довірити свою долю та долю всієї держави?» , «На що звертати увагу?», «Якою має бути людина, яка йде захищати наші інтереси?» – найактуальніші.

Розібратися важко, довіряти – ще важче.

Списки кандидатів на посаду президента України опубліковані. Громадськість активно обговорює кандидатів. Точаться суперечки , нагнітається інтрига. Ці вибори, мабуть увійдуть в історію, як вибори з найбільшою кількістю кандидатів.

Зважаючи на великий інтерес пропоную опитування відвідувачів сайту , яке дозволить кожному висвітлити свої вподобання.

Переглядів: 214 | Додав: admin | Дата: 06.03.2019

Наш коментар. 

В такому разі Турківський район може скласти окрему ОТГ із Великоберезнянським районом Закарпатської області

 13 березня Старосамбірська районна рада скерувала відповідне звернення органів місцевого самоврядування до Президента України, прем’єр-міністра України, голови Верховної ради України, голів Львівської обласної ради та до Львівської облдержадміністрації для розгляду та прийняття управлінських рішень. 


Переглядів: 12 | Додав: Oksana | Дата: 14.03.2019 | Коментарі (0)

Із 707 пилорам на Львівщині 388 працюють без дозвільних документів

Пилорами на Самбірщині працюють в межах закону. Так чи ні?


   Олег Синютка півтора року 
безуспішно бореться з неле-
гальними пилорамами

За нелегальним розпилюванням лісу на Львівщині можуть стояти найближчі родичі голів РДА, прокурорів та інших посадовців. Про це у понеділок, 4 березня, на апаратній нараді у ЛОДА заявила голова Громадської ради при СБУ Галина Янко. Вона звернулася до Олега Синютки з проханням активізувати боротьбу проти роботи нелегальних тартаків на території області.

«Олеже Михайловичу, давайте говорити правду. Зараз переді мною список лісопильних об'єктів. Я по прізвищах бачу, що тут і сини голів РДА, і колишні прокурори, і їхні родичі, і навіть громадські активісти», – заявила під час виступу Галина Янко.

У відповідь Олег Синютка заявив, що недоторканих серед чиновників нема, і доручив правоохоронцям прискорити перевірку діяльності пилорам.

Переглядів: 39 | Додав: Oksana | Дата: 06.03.2019


Днями відбулася нарада голів райрад та райадміністрацій. У рамках круглого столу «Формування нового районного поділу Львівської області» обговорювали створення нових районів.

Стала відома попередня модель нового адміністративного устрою нашої області. Її пропонують поділити на 7 районів – Дрогобицький, Золочівський, Львівський, Новояворівський, Самбірський, Стрийський, Червоноградський.

Фото проекту виклав у Фейсбуці депутат облради Михайло Задорожний.

Отож, до обговорення пропонують таку модель. 

Переглядів: 47 | Додав: Oksana | Дата: 27.02.2019

Міський голова Самбора підписав розпорядження про призупинення з 20 лютого прийому будь-яких іногородніх ТПВ на Самбірський полігон твердих побутових відходів.

Про це ІА ZIK повідомили Самбірській міській раді

«Враховуюси ситуацію, що склалася у м. Самборі та з метою зняття соціальної напруги, з 20 лютого призупинити прийом іногородніх ТПВ на Самбірський полігон твердих побутових відходів, йдеться у розпорядженні міського голови Юрія Гамара.
Переглядів: 42 | Додав: Oksana | Дата: 21.02.2019

Було це  більше тридцяти  років тому. Запам"ятав  цю не по роках струнку  жіночку  , коли йшов  придністровським полем . Вона борсалась з плахтою  пожнивних рештків, яку намагалась висадити на свої хрупкі плечі. Побачивши мене враз посоловіла:

-Завдайте мені борзо  на рамена ,поки не застав з цим маєтком  колгоспний бригадир, -вимовила.
 Мої умовляння  зменшити  цей нехитрий вантаж не допомогли. Не залишалось іншого виходу, як  підсобити. При цьому довелось добре піднатужитись.
 
І нині перед очима її впевнена хода з стіжком соломи на плечах. І так з дня у день, з року в рік. Цілий вік у праці, як тільки зіп"ялась на ноги.Народилась в багатодітній сім"ї в селі Воловець Краківського воєводства. З смутком пригадує перший повоєнний рік,коли перед самим  Великоднем треба було алярмово забирати на одну фіру всі  манатки і їхати , як тоді казали на велику Україну.  Як переселенка опинилась у Харківській, згодом у Одеській області. А  серце ближче тягнуло до рідних прикордонних теренів.

Переглядів: 80 | Додав: Oksana | Дата: 18.02.2019


День святого Валентина, про який ранiше можна було прочитати хiба в навчальних текстах з англiйської мови, впевнено увiйшов у наше життя. Для тих, хто вдає з себе дорослих, це цiлком пристойний привiд побавитися рожевими сердечками усiх можливих розмiрiв. Тинейджери радiсно розбiгаються по нiчних клубах або шкiльних їдальнях на вечiрки. Одруженi чоловiки, хоча й у менших масштабах, нiж напередоднi 8 Березня, похмуро тиняються крамницями в пошуках подарункiв. А закоханi будь-якого вiку - ну, з ними все ясно, тут 14 лютого чи нi - яка рiзниця?..

Що святкувати?

I ось до такого мирного свята, виявляється, ставлення зовсiм неоднозначне. У нас багато хто вважає його, i з цим важко не погодитися, чужим нацiональнiй традицiї. Скептики називають святого Валентина покровителем Iнтернет-продажiв, до них приєднуються i християнськi масмедiа з нарiканнями на вакханалiю комерцiї. Православна церква взагалi заперечує зв'язок iменi Валентина, яке є у святцях, iз днем 14 лютого i рекомендує не плутати праведне з грiховним, тобто кохання зi скороминущими любовними захопленнями. Католики визнають свято, але дорiкають, що молодь ой не в молитвi його проводить...

Переглядів: 59 | Додав: Oksana | Дата: 13.02.2019


На початку 90-х років минулого століття ПФ "Білаки" стала маяком з роздержавлення не тільки на наших теренах, а і всієї держави. Цей приклад дозволив пройти таким же шляхом  багатьом трудовим колективам. В той же час були і підводні камені почину. Пам"ятаємо, як так звані  місцеві "доброзичливці" намагались під корінь знищити першу приватну новобудову -торгово-побутовий комплекс  " Корчма"на вул. Валовій в м.Самборі. Але білаківські ентузіасти вистояли. Нині вони свій принцип продовжують матеріалізувати  на благо загальних інтересів.

Результат пошуку зображень за запитом "пРИВАТНА ФІРМА "бІЛАКИ"Спочатку трохи екскурсу.Кмітлива комерційна жилка,яку успадкував Іван Білак  з молоком матері і батьківських настанов,допомогла у перші роки незалежності перетворити маленьке підприємство забійний майданчик у народне, а потім у приватне.Одне слово не дав розікрасти, розтягнути , те що було роками напрацьовано трудовим колективом. Звідси успішний старт у великий бізнес.

Не буде секрету, коли скажемо ,що нині родинні статки приватної фірми і фермерського господарства «Білаки» складають  потужний майновий  аграрно-виробничий комплекс з  офісом "Гостинний двір".

Підкреслюємо це, бо здогадуюсь,за надбанням копітка щоденна праця, недоспані ночі, сімейні незгоди, палки в колеса бюрократичної системи, коли виживає той, хто відчув "смак" бізнесу,коли самотужки треба було все оберігати  від "доброзичливців". Не обходилось без політичних ярликів, заздрісті, а іноді і погроз, шантажу. Та все ж пережив, вистояв, перетерпів, Здобуте  пропустив через мозговий "фільтр", центром якого є і залишається Іван Іванович Білак.

Переглядів: 84 | Додав: Oksana | Дата: 09.02.2019

Іван Грись, призначений головою Старосамбірської райдержадміністрації,довший час обирався міським головою Старого Самбора. 
8 лютого, в сесійній залі Старосамбірської районної ради відбулося офіційне представлення нового голови Старосамбірської райдержадміністрації Івана Грися, - інформують у прес-службі ЛОДА.

 В урочистостях взяла керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська, яка зачитала розпорядження Президента України  Петра Порошенка про призначення.

Переглядів: 49 | Додав: Oksana | Дата: 08.02.2019

У Миколи Павловича Тарановського поважний  ювілей -80! Примірний сімянин, вимогливий батько, щирий і люблячий дідусь- так відгукуються про нього у родині. Хто з ним спілкується знають його, як відкриту і багатогранну натуру. Народившись на Хмельниччині серцем і душею прикіпів  до Прикарпатського краю.

 Тут звів родинне гніздо після закінчення чернівецького кооперативного технікуму. Ось уже біля 60 років повязав свою долю із Самбірщиною. Починав трудову діяльність на скромній посаді керівника паливного управління, де на початку 90-х минулого століття переніс гоніння з боку так званих демократичних яструбів. Плідною і результативною була  праця на посаді начальника міського комунгоспу, а потім на самбірському філіалі «Львівхолод».

Не дрімає ветеран під час перебування на пенсії. Має хоббі- бджолярство. Годинами може розмовляти на цю тему, щиро ділитись секретами пасічника . Годі віднайти медоносну чи лікарську рослину, якій він не дав би глибоку і фахову характеристу

Переглядів: 68 | Додав: Oksana | Дата: 01.02.2019