Головна » 2015 » Лютий » 28 » "Надія має жити, як має жити Україна", - Юлія Тимошенко
12:53
"Надія має жити, як має жити Україна", - Юлія Тимошенко
123456

"Надія Савченко голодує не за своє звільнення, а на знак підтримки України в боротьбі проти агресії Путіна. Надія безмежно мужня. Вона голодує не за своє звільнення, а на знак підтримки України в боротьбі проти агресії Путіна, на знак підтримки кожного, хто сьогодні на фронті кладе своє здоров’я і життя.

У ній вже 50 кг ваги і вона одна стоїть на цих судах перед обличчям Путіна і говорить їм, що вони вже майже мерці, тому що вони пішли проти світу, проти правди, проти справедливості», - повідомила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

За словами Тимошенко, Надія Савченко, «твердо і абсолютно чітко, з повним усвідомленням сказала, що не припинить голодування».

«Я зверталась до неї із проханням припинити голодування безліч разів, також звертались лідери українських конфесій. Надія дуже коротко відповіла: або свобода і мир в Україні, або смерть з гідністю. Вона не кине голодувати, це людина сталі. Єдине, що залишається, - це негайно Путіну звільняти її. Сьогодні є маленький шанс, що її звільнять на підписку про невиїзд і вона житиме у посольстві України в РФ», - сказала лідер «Батьківщини».

Також вона зазначила, що десять днів тому Надія Савченко, яка сьогодні голодує вже 77-й день, відмовилася від медикаментозної підтримки і зараз знаходиться на межі життя і нежиття.

«Сьогодні весь світ, лідери світових країн виривають її з рук Путіна. Я вірю, що вона вийде на волю, тому що світ її там не залишить», - наголосила лідер «Батьківщини».

Вона також закликала всіх прийти на молебень «За Україну, за Мир, за Надію», який відбудеться у неділю о 13.00 на Софійській площі.

«Ми хочемо, щоб сила молитви повернула нам і мир, і Надію - Надію Савченко. Надія має жити, як має жити Україна», - заявила Юлія Тимошенко.

"Батьківщина"
Переглядів: 188 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: