Головна » 2016 » Січень » 31 » Курій Василь: "Людочки, схаменіться, ставайте на захист свого лісу..."
18:26
Курій Василь: "Людочки, схаменіться, ставайте на захист свого лісу..."
123456
Як на цьому фоні виглядають справи лісівників на Самбірщині? Коментар нищеБоротьба людей "ВОЛІ" і "Майдану" за наші ліси - продовжується!

Старосамбірський район, село Тур'є, депутат районної ради Микола Поляниця спільно з односельчанами зупинили цю "малотонажку", викликали міліцію, повідомили керівників району.

Запитання які виникають:

1) Документи видані Турківським лісгоспом;
2) Підприємець, власник деревини, який на легковому автомобілі супроводжував вантаж втік після того як жителі села перекрили дорогу і зупинили лісовоза;
3) Хто в таку погоду дозволив вивозити деревину грунтовими дорогами ? - це варварство!;
4) В нашому районі є влада, міліція-поліція, чи інша структура, яка має хоч щось робити?;
..

І на остаток, сьогодні цілий день, в справах, курсував по Старосамбірщині, зустрів добрий десяток лісовозів. Що відбувається?

Людочки , схаменіться, ставайте на захист свого лісу, внуки вам того не вибачать. Тих пару майданутих ПОТРЕБУЮТЬ ПІДТРИМКИ, адже злодії затяті і кришовані Львовом і Києвом.

Хтось дав "добро" на НАШ ліс.

Курій Василь , FB


Переглядів: 390 | Додав: Oksana | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 2
2 Браття   (05.02.2016 05:20)
Один в ратуші другий на лісосіці- обидва Яреми.

1 Віктор   (31.01.2016 21:40)
Victor [30.01.2016 18:58]
І що далі? Ось народ об’єднався на Майдані. З рейвахами вибрали в поводирі політичних імпотентів. Таких самих імпотентів поставили на місцях. Псевдо-закони не спрацьовують. Ляльководи потирають руки і підбивають прибутки на людському горю. «Слава Україні» ріже ліс. «Героям слава» – продає. «Слава нації» – краде. «Смерть ворогам» – бере хабарі. А «Хто не скаче – той маскаль» – дорвався до корита і глитає, мов собака. Потім всі разом стають, кладуть руку на серце й співають: «Ще нам, браття українці, усміхнеться доля… Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці». Ось і запанували.

Ім`я *:
Email *:
Код *: