Головна » 2016 » Лютий » 23 » Сто днів перебування ратушної команди у владі співпало з приємною подією
19:55
Сто днів перебування ратушної команди у владі співпало з приємною подією
123456
Минулого понеділка турецька компанія «Онур» , яка спеціалізується на капітальному ремонті автошляхів та прокладання нових ,розпочала свою діяльність на наших теренах. 

В програмі, яка розрахована на сім років,передбачається довести до європейських стандартів маршрути Львів –Самбір-Турка до Ужоцького перевалу. та Самбір-Дрогобич.

 На виділеній ділянці 3 га,  що прилягає до колишнього заводу «Рембуддормаш», ведуться підготовчі земельні роботи. Потужна техніка інвесторів вивозить родючий шар грунту в улоговину біля цегельного заводу. Тут його акуратно складують у відповідні бурти технікою ТзОВ «Грод», з переспективою використання для міських потреб.

 Характерно, що Бабинська громада отримає кошти за оренду землі, а міський бюджет поповниться відрахуваннями податку на заробітну плату. За попередніми підрахунками це  близько ста нових робочих місць.

 Інженерні комунікації також будуть використані міські з відповідною вигодою для самбірської скарбниці. Вже практично вирішено прокладання електролінії для нового заводу.

Закордонний інвестор, який діє за програмою ЄС, був задоволений прихильним ставленням  властей, зокрема міського голови Юрія Гамара , у сприянні будівництва самбірської філії. За підрахунками йдеться про освоєння  коштів у розмірі  понад 100млн.евро.

 З паном Іваном Білаком домовлено,що залучена техніка буде тимчасово розміщуватись на території його господарського двору. Частина працівників, що перебувають у відрядженні,також уже харчуються та ночують у  облаштованих кімнатах ПФ «Білаки».

Не обійшлось без сюрпризів. Частина ділянки, яка підлягає під забудову , використовувалась самбірчанами  під огороди. Але все уладнали полюбовно, з врахуванням  життєвих проблем.Обминаючи букву закону вирощувати городину дозволено в іншому зручному місці.

 Як розповів  депутат-меценат , радник міського голови на громадських засадах Ярослав  Кузьмяк , нинішня подія співпадає із ста днями перебування нової ратушної команди при владі. А це добра новина для всіх земляків.

 -Будемо намагатись використати потенціал такої потужної компанії, як «Онур» для покращення доріг в Самборі, зміцнення місцевого шляхового господарства , - підсумував нашу розмову Ярослав Степанович.

Марян Фляк, член виконкому Самбірської міської ради

 

Переглядів: 868 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 МИХАЙЛО ОСЮРАК   (24.02.2016 12:43)
НАРЕШТІ І ОБЇЗДНОЮ МАБУТЬ БУДЕМО ЇЗДИТИ. БРАВО ЮРІЙ !

Ім`я *:
Email *:
Код *: