Головна » 2017 » Квітень » 1 » В Самборі замість Молодіжного озера збудують вертолітний майданчик
20:48
В Самборі замість Молодіжного озера збудують вертолітний майданчик
123456


Як стало відомо з поінформованих джерел компанія "ЄвроАеро" планує побудувати вертолітний майданчик в Самборі. Представник компанії у Львові Григорій Паньків повідомив , що в 2017р компанія планує збудувати три таких майданчики на Львівщині. Майданчик в м.Самборі - перший об'єкт великого проекту, який дозволить запустити регулярні рейси гелікоптерів по маршруту Самбір - Львів - Перемишль. Це дасть мешканцям міста та прилеглого Старосамбірського району надійне і швидке транспортне сполучення з обласним центром і закордоном.

екс-Радники  міської  ради  повідомили про те , що компанія звернулася  з проханням надати дозвіл на будівництво , надала бізнес-план та пропозиції щодо фінансової допомоги на покращення інфраструктури навколишніх населених пунктів, зокрема села Стрілковичі громада якого прагне до об"єднання з Самбором. Однією з умов є практична реалізація цього проекту. 


Близька перспектива отримання безвізового режиму з Євросоюзом . Це стане ще одним кроком мешканцям краю зручно подорожувати Європою. 


..
..

Представник компанії "ЄвроАеро" повідомив , що їхня компанія вже 10 років працює на ринку авіаперевезень. Вона володіє 32 сучасними пасажирськими гелікоптерами Agusta AW 139 , Sikorsky S-92 , Mi-171A2 та ін. Крім того компанія є власником 11 вантажних гелікоптерів.

Свого часу компанія реалізувала проект по зведенню цілого гелікоптерного комплексу в Києві, задум який виношували в опозиційному депутатському блоці.

Не виключена  співпраця з Львівською міською радою. Зокрема, в разі загрозливої ситуації , компанія готова надати вантажні гелікоптери для перевезення львівського сміття на самбірський смітниковий полігон. Це стане своєрідною компенсацією за незручності ,пов"язані з перенесенням автобусних зупинок  самбірського напрямку на автостанцію "Львів-Захід".

Першого квітня йшли інтенсивні перемовини всіх зацікавлених сторін. Не виключено, що для потреб компанії владі міста прийдеться також поступитись ділянкою садово-огородного кооперативу "Господарник", який межує з проектною забудовою. На цьому місці компанія готова звести елітне житло європейського типу.В цьому напрямку йдуть інтенсивні перемовини з підприємством "Агротехмаш" працівник якого має родинні зв"язки з високими посадовцями компанії "ЄвроАеро" у Києві. Йдеться про спіільне освоєння території під промислову зону та житлову забудову. Проект носить конфеденційний характер.

Наш кор.*

Переглядів: 275 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
4 Катерина   (04.04.2017 09:01)
Треба молодіжне озеро і парк використовувати по призначеню. Гелікоптери можуть робити посадку на торговельно- банківському комплексі "ЛІТО".

3 Папа   (03.04.2017 20:02)
Хто перший в черзі в космос. Що маємо то добиваємо. А де люди будуть відпочивати? Хто про це подумав?

2 Павлік   (03.04.2017 15:39)
Вам Брехня в голові пане Гоцул! А робочі місця для обслуговування клієнтури. Крім цього , напевно, будуть вкладатись кошти в наземну інфраструктуру. Тут має бути сконцентрована вся увага.

1 гуцул   (02.04.2017 19:33)
Брехня....NASA будує на комсомольському озері вижутню ракетову..В ратуші запис бажаючих на політ до Марса...

Ім`я *:
Email *:
Код *: