Головна » 2017 » Травень » 8 » Вічна Пам"ять убієнним!
08:57
Вічна Пам"ять убієнним!
123456
Уже традиційно в День Пам"яті та Примирення і День Перемоги самбірський  депутат-меценат Ярослав Кузьмяк, виділяє кошти, щоб матеріально підтримати сім"ї ветеранів цих подій  і покладає квіти до могилок відомих і невідомих бійців часів Другої світової війни 1939-1945 років , до Братської могили січових стрільців, які полягли в буремні роки початку двадцятого століття в боротьбі з більшовиками, героїчний подвиг яких увіковічений на міському цвинтарі. Так було і нинішньої травневої весни.

Живі квіти від його імені   лягли також до Пам"ятної Стелли Героїв Небесної Сотні ,убієнним в час подій на Афганській землі, чиї символи встановлені на  міській алеї Слави біля парку культури і відпочинку.

Названі події -прикра історична Правда, як і те, що і нині кращі сини і дочки нашого народу віддають своє життя і здоров"я у боротьбі з російським агресором на Сході держави, який віками намагається поневолити свободолюбиву мирну українську  націю.

До речі, дід Ярослав пройшов обпаленими стежками війни від першого і до останнього дня,повернувся додому інвалідом , якому згодом ампотували ногу.На честь славного предка, нащадка  нарекли його іменем. Саме тому Ярослав Степанович свято береже і шанує День Пам"яті та Примирення і День Перемоги.

Вічна Пам"ять і Слава патріотам- спадкоємцям козацького роду!


Переглядів: 154 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: