Головна » 2017 » Травень » 14

Президент про скандальну футболку сина: Це був Хеллоуін, вертеп

2467 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
0
Неділя, 14 травня 2017, 16:59

Президент Петро Порошенко заявляє, що вже поговорив із сином Михайлом, який вдягнув футболку з російською символікою на Хеллоуін, в якості театралізованого дійства.

"Про футболку. Я дійсно побачив цю фотокартку, я її не бачив раніше. Це фотокартка з private Instagram, вона стосується ночі на Хеллоуін – і це був вертеп", – сказав український лідер на прес-конференції 14 травня.

"Вертепна природа: хтось малювався чортом, хтось одів цю футболку. Там зображені 14-15-річні хлопці, які на Хеллоуін вирішили, що можлива така поведінка. Вони не є політиками", – наголосив Порошенко.

"Я розцінюю – навіть у вертепі, навіть на Хеллоуін – таку поведінку абсолютно неприйнятною. З цього приводу в мене була розмова з моїм 15-річним сином. Я вас запевняю, я знайшов правильні слова для того, щоб він все зрозумів", – заявив президент.

"Я собі уявляю бурю, якби з'явилось фото у такій футболці сина Садового,  чи якогось іншого опозиційного до Рошену політика!" - пише львівський журналіст Андрій Болкун.

"Невже би так само всі мовчали?! - Та розмазали б по стінці! Де обурені пости Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, голови обласної ради Олександра Ганущина, народних депутатів від Львівщини, інших ура-патріотів про "недоліки" у вихованні сина?! Мовчать!? Значить підтримують?! Чи бояться?! А чого бояться?! Правда ж понад усе!?"

Переглядів: 161 | Додав: Oksana | Дата: 14.05.2017 | Коментарі (1)

 Вулицями Самбора невдовзі пройде колона із 60 вантажівок, які повезуть вітрогенератори для встановлення у селі Стрільбичі. Попередньо експерти фірми ТзОВ «Карпатський вітер» вивчили всі можливі маршрути: єдиною дорогою, що дозволяла дотримати євро стандарт і вимог страхової компанії виявились вулиці Самбора.
Переглядів: 295 | Додав: Oksana | Дата: 14.05.2017 | Коментарі (0)