Головна » 2017 » Травень » 20
Народний депутат від Турківщини Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка) та ще вісім народних депутатів з Львівщини не пiдтримали закон про запровадження санкцій проти Віктора Януковича та його оточення.

Так, 18 травня у Верховній Раді України депутати провалили голосування за законопроект "Постанова про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності (№5350)". Закон набрав лише 202 голосів. Зокрема, в ньому йдеться про введення санкцій проти екс-президента України Віктора Януковича і осіб з його оточення.

Щодо народних депутатів, які пройшли у Верховну Раду від Львівщини, то закон підтримали: Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка), Ігор Васюник (Народний фронт), Микола Величкович (Народний фронт), Андрій Левус (Народний фронт), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Микола Кадикало (Народний фронт), Михайло Бондар (Народний фронт), Михайло Хміль (Народний фронт), Андрій Парубій (позафракційний), Тарас Батенко (позафракційний), Ганна Гопко (позафракційна), Олег Мусій (позафракційний), Володимир Парасюк (позафракційний), Богдан Матківський (позафракційний), Остап Єднак (позафракційний), Сергій Кіраль (Самопоміч), Олег Лаврик (Самопоміч), Ірина Подоляк (Самопоміч), Олексій Скрипник (Самопоміч), Руслан Сидорович (Самопоміч), Любомир Зубач (Самопоміч), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка).

Переглядів: 1038 | Додав: Oksana | Дата: 20.05.2017 | Коментарі (1)

11 червня під час чергового пленарного засідання Львівської обласної ради, знову переконався в тому, що словами ми всі шалено любимо своїх виборців, але подбати за їх інтереси на ділі немає кому. Другу пленарку поспіль я ініціюю звернення щодо нагальної потреби у вирішенні питання з транспортним сполученням між Туркою, Старим Самбором, Самбором та Львовом. І двічі поспіль це політичне рішення не знаходить підтримки у сесійній залі.
Переглядів: 900 | Додав: Oksana | Дата: 20.05.2017 | Коментарі (0)