Головна » 2017 » Травень » 30 » Турківщина запрошує на фестини
21:38
Турківщина запрошує на фестини
123456
 ПЕТРО КОСАЧЕВИЧ ЗАПРОШУЄ ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА БОЙКІВСЬКІ ФЕСТИНИ

Міжнародна громадська організація «Світовий Конгрес Бойків» інформує Вас, що від 02 до 06 серпня 2017 року в Турківському та сусідніх до нього районах Львівської області відбудуться Шості Всесвітні Бойківські Фестини під гаслом: «Всесвітні Бойківські Фестини – у розбудові Української держави!».

Звичайно, зараз на сході України відбуваються військові дії і віримо, що наші збройні сили звільнять Українські землі від ворога. Але ми з Вами повинні і дальше відроджувати звичаї та обряди не тільки етнограгічної спільноти Українців-бойків, але й усієї Української держави. Ми уже з 1992 року провели П'ять Всесвітніх Бойківських фестин та Три Світові Конгреси Бойків.

До речі, в цьому році виповнюється 25 років від проведення з ініціативи Турківського районного товариства «Бойківщина» Перших Всесвітніх Бойківських фестин, які відбулися в 1992 році. За час проведення цих Міжнародних заходів в нас побували і прийняли участь понад 900 тисяч осіб, як з нашої Української держави, так і з діаспори.

Координаційний центр Шостих Всесвітніх бойківських фестин запрошує Вас взяти участь у фестинах метою яких є відродження звичаїв та обрядів не тільки етнографічної спільноти українців-бойків, але й усієї Української держави. Ми уже розробили конкурсні програми та анкети участі з кожного питання зокрема і готові Вам надіслати. Звичайно, що Ви можете взяти участь в заходах, або бути гостями фестин. Просимо повідомити нас про Ваш приїзд, про кількість учасників делегації чи колективу з програмою. Проїзд, проживання та харчування за рахунок організації, що відряджає або за власний рахунок.

Просимо підтримувати з нашим Координаційним центром тісний поштовий або електронний зв'язок.

Наша адреса: 82500 м.Турка, Львівська обл., вул.Міцкевича 27, Тел. (03269) 3-20-98, 3-26-28, е-mail. kosachevuch@ukr.net

Заздалегідь дякуємо.

З повагою, Голова МГО «Світовий Конгрес Бойків» І Координаційного центру фестин, Директор Турківського районного Народного дому, Заслужений працівник культури України Петро Косачевич

Переглядів: 281 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: