Головна » 2018 » Січень » 11 » Вул.Поповича в селі Ралівка Самбірського району набирає європейського вигляду
17:07
Вул.Поповича в селі Ралівка Самбірського району набирає європейського вигляду
123456
Перед вами відрізок шляху в селі Ралівці по вул. Поповича , який не може не милувати око. Замість щорічного латання асфальтового покриття, дбайливі господарі вирішили в інший спосіб вирішити питання доріг- вимощенням ії бруківкою. Цю роботу взявся виконувати приватний підприємець Володимир Комаровський. Поскільки сам живе на території сільської ради ретельно доглядав, аби була дотримана вся технологія: відповідний насип щебеню, відсіву, відтак укладання бруківки. Роботи здійснювали досвідчені спеціалісти своєї справи. 

На ці цілі під кінець минулого бюджетного року вдалось використати можливості обласної казни, при частковому понесенню затрат за рахунок сільської громади.Не обійшлось без допомоги депутата обласної ради Олега Домчака.

Наразі викладено 1500м.кв. В цьому році на цій ділянці  передбачено освоїти ще 800кв.м. Крім цього планується  оновити дорогу на вул.Дружби та викласти  бруковану смужку , що веде до стадіону з вул .Івана Франка, а це біля 2тис.кв.м.

Сільські депутати  залучають мешканців прилеглої вуличної зони до очищення канавів, під"їзних містків, що сприятиме тривалій  експлуатації шляхового полотна.

Лишень коли кожен господар навпроти свого обійстя буде підтримувати порядок і чистоту- це гарантія довгострокової експлуатації дороги, в кінцевому рахунку авторитет вулиці і села.

Отак, крок за кроком, бодай, квадратними метрами,будемо наближатись до європейських стандартів. Китайці в такому випадку радять: не боятися йти помалу, боятися стояти на місці.
Переглядів: 191 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 гуцул   (14.01.2018 12:51)
Та то дрібниці ...рак за касу,яку хопив за радловицькі пляци,може і автобан до Дрогобича прокласти.А ви туткай про якусь метрову вуличку повіідаєте.

Ім`я *:
Email *:
Код *: