Головна » 2018 » Лютий » 3 » У Дрогобичі запрацював ще один басейн
11:51
У Дрогобичі запрацював ще один басейн
123456
Наш коментар Свого часу дзвонарі рухівських домкратів, пардон, демократів , нарекли Самбір  маленьким Парижем. Отак більше чверті століття борсаємось, як гім...в прорубі. А нечисть випливає у вигляді неконтрольованого самбуду в центрі міста, різного роду МАФів, прихватизації у різних формах і способах тощо. На відміну від нас у минулому році відкрився плавальний басейн у Стрийському районі, де можна проводити змагання міжнародного рівня. А Самбір, що? Приречений?Один дотепник про наші плавальні забаганки, висловився категорично: нам до них, як кроту до зоряних світів.Ми з такою оцінкою  не згідні. І ось чому?Якби "касу" місцевих скоробагатьків  долучити до зведення плавальної ванни відповідного взірця, то не один такий заклад можна було б відкрити. А коли б в неї одночасно занурились тутешні   патрійоти ,вода вмить піднялась би на метр заввишки. Хіба ні? До речі, плавальна спортивна споруда на кілька водних доріжок діє в Жовківському районі, при ДЮСШ в м.Бродах. Вже не говоримо про льодовий спортивний манеж європейського типу в м.Новояворівську.Доводиться лишень позаздрити дрогобичанам.У ДЮСШ ім. І. Боберського відкрили малий басейн для занять з плавання юних дрогобичан, який не діяв 17 років. Це уже другий плавальний басейн, який запрацював у місті упродовж 2017-2018 років.

Рівно рік тому у цій же ДЮСШ відкрили великий басейн. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі команди «Народного контролю» – міського голови Тараса Кучми, фракціям політичної сили у Дрогобицькій міськраді та Львівській обласній раді, народного депутата Богдана Матківського, – інформують у прес-службі політсили.

Спільними зусиллями вдалося отримати необхідні кошти для реконструкції об'єкту, оперативно провести тендер. Цього разу «Народний контроль» знову максимально доклався до реалізації проекту з відновлення спортивного об'єкту.

«Загальна вартість проекту – близько 300 тисяч гривень. Завдяки роботі обласних депутатів, що представляють Дрогобич у ЛОР, – а це окрім мене Юрій Нестор і Василь Масний – половину цієї суми вдалося отримати із бюджету Львівщини. На місці Тарас Кучма залучив соціально відповідальних підприємців, які провели роботи дуже швидко і дешевше від ринкової вартості. Тож вважаю відкриття малого басейну у Дрогобичі – черговим досягненням команди «Народного контролю», – говорить керівник фракції «Народний контроль» у ЛОР Андрій Ковч.

«Лише через копітку роботу, співпрацю усіх дрогобичан вдалося відкрити вже другий дитячий плавальний басейн. Від імені громади міста щиро дякую усім, хто долучився до цього проекту. Думаю, зі спільною працею у Дрогобичі відкриється ще десятки успішних та потрібних об'єктів», – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

До слова, цьогоріч завдяки депутатам «Народного контролю», зокрема, першому заступнику голови ЛОР Андрію Білоусу, Дрогобич отримає 28 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію своїх проектів. Окрім того, на крайній сесії ЛОР на потреби міста виділили ще 6 млн грн з обласного бюджету. Ці суми суттєво перевищують розмір бюджету розвитку Дрогобича, який становить 10 млн гривень.


«Вголос» 

Переглядів: 89 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0  
2 Oksana   (07.02.2018 16:20)
Пан Гоцул! Не панікуйте! Всіх панів(злодіїв) до однієї ями...

1 гуцул   (06.02.2018 21:38)
Пане Антосю..Про шо повідаєте та мрієте..?Який басен в зацофаному Самборі ? Та ту злодій на злодіїї сидить та злодієм поганяє.Жадного патрійота,аби но набити власну калиту і здурити сусіда та партнера по бізнесу.Вища похвала місцевих пройдисвітів - "..як я чьотко кинув і розвів імярек.."

Ім`я *:
Email *:
Код *: