Головна » 2019 » Січень » 1 » Володимир Миколайович Серняк розміняв восьмий десяток
10:51
Володимир Миколайович Серняк розміняв восьмий десяток
123456
  
 На світлинах кілька епізодів з бізнесу Володимира Миколайовича. На першій світлині шеф оглядає відомчий склеп на вул. Шухевича, який вдалось відкрити минулого року. Поруч з ним так би мовити його колега-сімейний лікар Сергій Хуренко.З наступної реклами не важко здогадатись, що це вже третій торговий  заклад названий на честь однієї з доньок.

Вулицю Ярослава Мудрого в м.Самборі не без жартів називають на честь іменинника і зрозуміло чому. Новосели радуються затишними квартирами зведеними приватним підприємством  Поруч розміщена виробнича база. До послуг клієнтів металовироби виготовлені умілими  спеціалістами тощо. Фірма "Селена" одна з небагатьох в регіоні, що займається ремонтом електродвигунів.

Босоноге дитинство розпочалось на Донеччині, де сім"я була переселена з польських теренів. Його коло інтересів не  замикається тільки на бізнесі. Він цікавий співрозмовник, допитливий і спостережливий. Щиро ділиться думками про життя-буття у нинішний не простий час. Готовий словом і ділом прийти на поміч хто її потребує. 
Отож, перший день Нового року для Володимира Миколайовича подвійне свято. З чим і Вітаємо!

Бажаючі  більш детально познайомитись з його життєвою і творчою стежиною можуть ось тут:http://sambirmajdan.at.ua/news/2018-01-01-2488
Переглядів: 75 | Додав: Oksana | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0