Головна » Архив новин
« 1 2 3 4 ... 105 106 »

Результат пошуку зображень за запитом "Про хабарі і хабарників в білих халатах"

Повернутись до медичної теми зумовили події останніх днів. Особливо своєрідний страйк "білих халатів"під приміщенням райдержадміністрації. Всі нарікання зводились до негативного реформування галузі. Мовляв, заганяють самбірську  лікарську еліту під старосамбірське чи турківське крило та й писарський брат чи не  занадто перейнявся цією проблемою.Крик, гвалт цього недопустимо... Дехто на цій ейфорії здобуває бали на другу каденцію. 

Заради справедливості скажемо,що більшість працівників лікарень, поліклінік не піддались мітинговій стихії,очевидно, переважив професійний гонір, проінгорували захід.


А як на цьому фоні виглядають реальні справи з обслуговування хворих? Про це мова нище, яка не втратила актуальності  і нині.

Недавно травмувала  руку. Зрозуміло, мусіла звернутись до медиків. Перший крок. Треба зробити рентген. П"ють каву. Черга. Рука болить. Даш- змімок «сушать» моментально. Потім  лікар, повертає до рентгенолога , аби детально розшифрував знімок. Знову черга. Даш- робота «горить» . Далі знову лікар. Огляд. Кількість днів перебування  на лікарняному  також залежить від «ока» спеціаліста…

 Типова побутова медична   корупційна схема.

Переглядів: 59 | Додав: Oksana | Дата: 29.07.2017 | Коментарі (0)

Таку картину спостерігаємо вже не день і не два.Кілька місяців за єврогранди йде реконструкція зовнішнього освітлення центрального майдану міста- площі Ринок. Як ми і здогадуємось  прокладають силовий електрокабель через підземні комунікацій, яких до цього не було.Встановлюються також нові електроопори. Для цього потрібно було знести частину тротуарної бруківки,прокопати відповідні канавки... 
Переглядів: 82 | Додав: Oksana | Дата: 25.07.2017 | Коментарі (1)


Гасло великої святкової забави, яка триватиме 2 – 6 серпня, – «У розбудові Української держави!».

Основні заходи фестивалю проходитимуть у місті Турка та на «Співочому полі» у селі Явора, що у Турківському районі Львівської області.

А загалом, за словами організаторів, для гостей фестин, а вони приїдуть на Львівщину з усього світу, готують 85 локацій, і не тільки у Турківському районі, а й у сусідніх Старосамбірському та Самбірському.

До слова: на гостей чекатимуть 30 липня – цього дня охочі зможуть здійснити сходження на гору Пікуй та взяти участь у культурно-мистецькому святі. На наступний, також дофестивальний день, заплановано естафету факелу фестин населеними пунктами Верхнє Висоцьке, Комарники, Нижнє Висоцьке, Бориня та Турка.Світлина від Богдана Москаля.

Переглядів: 43 | Додав: Oksana | Дата: 23.07.2017 | Коментарі (0)


Чекаємо на реакцію самбірських поліцаїв

Доповнено:28.10.2016р. 24.09.2016р. 30.08.2016р.,10.09.2016р. в цьоу році ці "автогерої" також зафіксовані. автором  І.Васик

 
Переглядів: 349 | Додав: Oksana | Дата: 23.07.2017 | Коментарі (0)


Ряд політиків висловили сумніви, що прем'єр-міністр України має вищу освіту, та обгрунтували їх. "Знаєте, от я думаю, що дуже погано, коли прем’єр-міністри ніде не вчаться, коли в них немає вищої освіти, як у Гройсмана, коли вони мають фейкові дипломи, там десь рік повчився, і він уже фахівець з юридичних питань. Людина просто абсолютно не підготовлена до прем’єрської посади”, - заявила недавно в ефірі одного з телеканалів Юлія Тимошенко.

Заява лідера "Батьківщини” дуже зацікавила. Тож ми вирішили поцікавитись, що могло стати підставою для таких твердженьопонента голови уряду і яку освіту має чинний керівник уряду.

На порталі Кабміну знаходимо біографію Володимира Гройсмана. Тут - офіційна інформація про його освіту. Начебто все логічно: у 1995 -- 1999 роках майбутній прем'єр-міністр (школу він закінчив 1994-го) навчався у Вінницькому інституті регіональної економіки та управління, де здобув кваліфікацію юриста (освітньо-кваліфікаційний рівень - молодший спеціаліст).

Переглядів: 71 | Додав: Oksana | Дата: 21.07.2017 | Коментарі (0)


Найгіркіше у нашій війні те, що загиблі хлопці нікого не заставлять змінитися. І я не про штильних охламонів з купленими військовими квитками чи озабочєних селфімоделей, які живуть в іншому вимірі...

Смерті хлопців не змусять змінитися: тих хто обкрадає державу, тих хто покриває тих хто краде. Тих хто покриває ТИХ... Тих хто голосує за ТИХ І ТИХ.

Бо загинути не так страшно... Лише туга за рідними і жаль за невиконаними справами та недолюбленими людьми смокче перед боєм... За майбутньою весною... За соткою з кумом на Різдво... За випускним дочки.... За поразкою "Карпат"... За нездійсненнми мріями...

Переглядів: 55 | Додав: Oksana | Дата: 19.07.2017 | Коментарі (0)


Ще один документальний додаток в кінці матеріалу.
Не дивуйтесь на такий гучний заголовок публікації. Мова не йде про шоссе Київ- Бориспіль, яке відповідає всім європейським стандартам. І зрозуміло чому: ним користуються чиновники найвищого рівня, закордонні гості. Цю дорогу по-справжньому можна вважати візитною карточкою країни за якістю виконаних робіт, прокладених інженерних комунікацій тощо.

В нашому випадку розповімо про сільське ноу-хау за маршрутом Самбір-Ралівка- Задністря-Бережниця- Кобло- Страшевичі. Ще з советських часів на більшій частині цього відрізку жодного ремонту не проводилось.Автобуси обминають його.

Переглядів: 163 | Додав: Oksana | Дата: 13.07.2017 | Коментарі (1)

Результат пошуку зображень за запитом "Борделі" Наш додаток 24.06.17р.   Повернутись до нище викладеної теми зумовили "актуальні" обставини, які витають у повітрі- самбірське  сексуальне дно.Спокуслива ратушно-депутатська еліта може виступити ініціатором легалізації проституції на наших теренах. В такий спосіб від комунально-господарських суперечок- хто кому рабінович- переключитись на розслаблюючу амурну хвилю...Після цього наступить протверезіння, служити виборцям, а не віддавати перевагу інстинктам...

Ще близько 25 роки тому, а точніше в 1992році, займаючись дрібним гендлем в містечку Костшин РП, що у 70-ти кілометрах від Берліна ,на очах спостерігав бум польсько-німецьких  торгово-економічних і побутових контактів. Обидві сторони використали вигідне комунікаційне середовище:залізнична колія з"єднувала дві країни, судноплавна  р.Одра цьому сприяла. В додаток відкриття в цьому ж році  міждержавного пункту пропуску для легкового транспорту  з габаритами до 3 тонн та пішохідного переходу.

Поки на верхах двох країн узгоджували процедурні  моменти бурмістр  Марян Фіршт  взяв на себе ініціативу, аби в прикордонній  зоні, впритул до міжнародного  пункту пропуску, зявилось шансове містечко на більш як дві тисячі  робочих місць,з усім необхідним побутовим сервісом для обслуговування сусідів: автозаправки, автосервісом ,заклади харчування тощо...

Переглядів: 922 | Додав: Oksana | Дата: 10.07.2017 | Коментарі (8)

Ще й року не минуло від тоді, як будівельна компанія "Самбірська ГРОД" взяла під  свою  опіку  підприємство "СамбірАгроТехМаш"- колишню райсільгосптехніку. В регіоні відразу розносились чутки -плітки, мовляв, викупили територію, щоб на  промисловій зоні  зводити виключно багатоквартирні будинки. Зрозуміло, що освоїти всю виробничу зону. яка сягає понад семи гектарів, а це для візуального уявлення більше 15 футбольних полів, ніхто і гадки не мав. Без шкоди для промислового  виробництва, за задумом архітекторів, можна заодно звести кілька багатоповерхівом. Тим більше, що окремі цехи виявились у вкрай аварійному стані. Їх доведеться зносити.На покрівлях деяких з них за 25 років бездіяльності виросла, що називається "ділова" деревина.

Переглядів: 270 | Додав: Oksana | Дата: 07.07.2017 | Коментарі (0)

На світлині фрагмент вулиці Дружби в с.Ралівці. 
 
Свого часу дбайливі руки висадили біля дитячого закладу(на задньому плані) акації, липи та інші медоносні дерева. Тривалий час радували вони мешканців цього мікрорайону та прохожих. Разом з дітворою  виростали, в літню пору розносився пахучий аромат від фітонцидів, які благодатно впливають на дихальну систему організму, особлюво малюків,адже мають дію антибіотиків. Бджілки використовували  поживу. Здавалось би, радіти цьому та й годі. Однак, цієї весни завдитсадком, до речі медик за освітою, розпорядилась, вибачте за вираз, "каструвати"  деревця.  Більше того, для прикриття авантюри, запросила сільського керівника в поміч.  

Безглуздо нарікати, що малечі в кімнатах груп невистачало світла. Зрештою, формувати крону деревець треба вміючи, щоб вони ставали ошатними, милували око.Натомість залишені "штурпаки" засвідчують про байдуже, якщо хочете, дике ставлення до природи.

Переглядів: 66 | Додав: Oksana | Дата: 02.07.2017 | Коментарі (1)