Головна » Архив новин
« 1 2 3 4 ... 118 119 »

У Самбір на міський полігон твердих побутових відходів привезли сміттєсортувальну лінію.

У коментарі ІА ZIK міський голова Самбора Юрій Гамар сказав, що на міський полігон привезли сміттєсортувальну лінію.


Переглядів: 49 | Додав: Oksana | Дата: 12.06.2018

Наш коментар. Чому міські депутати продовжують утримувати "Новини Самбора" за рахунок платників податку? Футбольні витрати  також знову   фінансують з громадської каси. Обслуговування шкільних їдалень, придбання інвентаря  повернули фінансувати  з міського бюджету. 

Така  господарка за рахунок платників податку, коли звикають ділити і не треба голову поступленням в  казну сушити. А як на це реагують підприємці? Може час досвід райців перейняти? 

Самбірська районна рада прийняла рішення про вихід зі складу засновників газети «Голос Самбірщини»

Відповідне рішення підтримали депутати на останньому засіданні сесії районної ради. Про це ІА ZIK повідомили у Самбірський районній раді.

На черговій сесії районної ради, керуючись Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», Самбірська районна рада вирішила вийти зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації – редакції газети «Голос Самбірщини» з перетворенням членами її трудового колективу в суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації, розповіли у районній раді.
Переглядів: 60 | Додав: Oksana | Дата: 11.06.2018

Наразі реакція нульова, тому повертаємось до цієї "дрібної"теми!
Це світлина з боку вул. Торгової навпроти  робочого входу  на міський ринок. Відзнята, коли як гриби після дощу, виростали славнозвісні МАФи на тротуарі від "Ринок-сервіс" по вул. Торговій. В час  тієї бізнесової суєти звернулись до одного з адміністраторів самбірського базару з пропозицією встановити металеву піраміду до яких можна було б припинати ровери ...

Наш запит ніби був сприйнятий на "ура":
- Неодмінно це зробимо, ще й за європейським стандартом, з відеокамерами, аби хтось не відважився поцупити двоколісного друга,- потішили. Потім додали:
- Дайте можливість впоратись з  впорядкуванням нових робочих місць для  клієнтури.


Переглядів: 203 | Додав: Oksana | Дата: 08.06.2018

Футбольне ретро

Цей матеріал був представлений, як 100 актуальних топ-публікацій Львівщини на футбольну тематику про Євро-2012 у липні цього ж року. Його переглянули 1676 читачів зі всієї Планети. Але проблема не знята і нині. 

Ми вирішили нагадати про її зміст перед вирішальним матчем Ліги чемпіонів, що відбудеться 26 травня ц.р. о  21.45 на Олімпійському стадіоні в Києві між командами "Ліверпуль"-"Реал".

Потужно підготувались до цього  європейського свята в столиці нашої держави-  Києві.

Одна з найбільших фан-зон буде на Контрактовій площі.Передбачається, що Україну відвідають понад 100тис. футбольних фанатів.

 Тепер по суті.Немає слів, щоб виразити свій гнів через неподобства пов’язані з трансляцією наживо футбольних телевізійних матчів  ЄВРО-2012, в тому числі і з участю збірної нашої країни. На жаль, комерсанти від політики не дали  можливості мені, як  сподіваюсь мільйонам українців, переглянути поєдинки  в прямому телеефірі по першому Національному каналі. Як виявилось, половина цього права  надано ТРК «Україна».

Переглядів: 1733 | Додав: Oksana | Дата: 20.05.2018

Якщо цей шлях доведуть до європейських стандартів то за красотою краєвидів не матиме аналогів не тільки в Україні,а і у всій Європі. Туристичні паломники милуватимуться сріблистими водами річки Стрий, стрімкими потічками , їх загіпнозують чарівні бойкині. Для туристій- це світ неповторних карпатських вражень. 
Великий Каменяр Іван Франко об"їздив цей край верхом на коні. Про враження писав: райський куточок в срібній мглі.


Розпочались ремонтні роботи підрядною організацією на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141902 Турка - Східниця.
Переглядів: 102 | Додав: Oksana | Дата: 09.05.2018

 Наше доповнення:
Як стало відомо з достовірних джерел, уже восени цього року організатори меморіального комплексу намірені звести пам"ятник 17-ти розстріляним воякам УПА, запросити на його відкриття і освячення Блаженнійшого Патріарха УПЦ КП Філарета і Главу УГКЦ Святослава, одночасно з їх участю здійснити процедуру перенесення раніше встановлених хрестів за релігійними  канонами.

Даруйте, але у довоєнний і післявоєнний період в Галичині ніхто не чув про вислів "євреї". Його штучно, на мій хлопський розум, прив"язали до російсько-комуністичних традицій, таким чином, нібито, виражаючи  виняткову повагу до цього етносу.Хоч насправді глумились над людською пам"яттю. В Турці з окопища-кіркут знімали надмогильніі мраморні плити і встановлювали їх на могилах бійців Червоної Армії в центрі міста.
Президія зібрання(зліва направо):Петро Галадза- професор теологічного університету , настоятель греко-католицького храму в Торото,Мільям Гузевич-професор греко-католицького університету в США, Марк Фрейман -правознавець Канади, рідні якого в довоєнні часи жили в Самборі-  ініціатор Фонду по впорядкуванні цвинтаря-кіркут, Юрій Гамар- міський голова,Оксана Винницька-Юсипович- працівник посольства Канади в Україні, Рауелл Булка- професор, знаменитий раввін з Оттави,  Петер Мейлсом відомий архітектор Канади, спільно з М.Гузевич   розробили концепцію і проект під назвою "Разом  створюємо новий  ландшафт порозуміння".
Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4
Переглядів: 143 | Додав: Oksana | Дата: 05.05.2018

ЛЮСТРАЦІЯ, ЧИ КАСТРАЦІЯ, АБО ЯК ПОЗБУТИСЬ ПУТІНСЬКО-ЯНУКОВИЦЬКОГО «НАСІННЯ»
123456 

Думаймо, гадаймо, дані надсилаймо. Революція Гідності триває- результату не має. В народі кажуть: поки тлустий схудне-тощий здохне. Щоб з нами цього не сталося "Люстраційна скарга" один із інструментів викорчовування зла. Скористаймось ним..

  Належу до покоління, коли перед  очима мерехтять  події на зорі нашої незалежності. Тоді не раз і не два на Галичині лунали заклики до люстрації.  Трансляція  сесії Львівської облради була наживо з цього приводу, а вів її, здається, Микола Горинь.

 На трибуні звітував керівник служби безпеки Львівщини. Коли його допекли запитаннями про сексотів  з числа  регіональних кадрів він  зненацька відповів:

-Тоді в президії та й чимало осіб з депутатського корпусу  в залі мало хто  залишиться...

 Пригадую, як зачовгались на кріслах ...

Після цього напруга дещо впала, але проблема залишилась.

На що натякаю? Не секрет, що так званих «стукачів»  спецслужби вербували, як правило, з числа безпартійних. Більше того, своїми «помічникам»  підбирали осіб з   колишніх репресованих,їхніх родичів, так званих не благонадійних ,на яких мали відповідні компроментуючі матеріали. Потім цей «підсобний апарат» використовували    для   оперативного нагляду.

 Не секрет ,що для більш ретельної перевірки  ймовірних кандидатів на вербовку  спецслужбою застосовувались заохочувальні поїздки за кордон. Іншим така розкіш була зась, особливо до капкраїн.  Окремим  сприяли у службовому  трампліні.

 Автор цих рядків мав можливість скористатись поїздкою до Польщі лишень в 1989р, хоч ярлик кедебіст  «щирі  друзі» поширювали  із-за творчої заздрості та зведення порахунків. Про це трохи нище.

Що стосується  заохочування  на агентурну «працю» членів КПРС то циркуляр забороняв «запрошувати» цю категорію до співпраці  з органами, бо вважалось, що в тій, чи іншій мірі ,вони і так  виконували завдання  партії.  Інша річ у який спосіб?

До слова скажу, що була негласна вказівка проводу ОУН-УПА, особисто Степана Бандери вступати до партії, щоб  сприяти поширенню і  збереженню національного духу на теренах України.

Переглядів: 143 | Додав: Oksana | Дата: 28.04.2018

26 квітня, у Самборі у приміщенні міської ради відбулись громадські слухання щодо спорудження меморіального парку «Пам’ятай». З моменту, коли у вдячних нащадків виникла ідея віддати шану своїм предкам, які були розстріляні нацистами на старому єврейському кладовищі, до моменту, коли очікується погодження громади, минуло 10 років.

Про це 25 квітня, під час прес-конференції на тему: «Створення в Самборі Меморіального парку «ПАМ'ЯТАЙ», першого спільного пам'ятника жертвам нацизму, комунізму та новітнім Героям», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив ініціатор проекту, громадянин Канади Марк Фрайман.

За його словами, в його родині увесь час пам’ятали та переказували, що в Самборі на старому єврейському цвинтарі під час Другої світової війни відбулися масові розстріли мирного населення. Його батькам вдалося вижити.

Переглядів: 106 | Додав: Oksana | Дата: 28.04.2018

Чаклують над оснасткою ветерани виробництва (зліва) токар Ігор Кушкевич, який працює на підприємстві з 1984року та інструментальщик  Богдан Павельчак(з 1979р.). Нині такі фахівці на вагу золота. Однак, вони не подались на заробітки, а намагаються принести якнайбільше користі в колективі, який став  рідним. Без них не обходиться робота, яка потребує виняткового розрахунку і точності.
Переглядів: 134 | Додав: Oksana | Дата: 15.04.2018

     Все в одному:комфорт, затишок, відпочинок, фізичний гарт!
     Верхня частина проекту межує з вул.ШевченкаПісля того, як будівельна компанія "Самбірська ГРОД" взяла під свою опіку ТзОВ "Самбірагротехмаш" скептики поширювали різного роду небилиці- чутки, мовляв, все йде до того, аби згорнути промислове виробництво. Вийшло навпаки - дочірний підрозділ нарощує виробництво. Впродовж року вже тричі відправляли на експорт до Голландії відпочинкові альтанки, трояндові арки, інші побутові металеві атрибути.

Незабаром четверта партія цих виробів надійде на адресу вибагливого закордонного споживача. Перша пробна партія відпочинкових альтанок в кількості 20-ти штук на початку 2018 року  також буде поставлена на комерційну виставку до США. Нашими виробами зацікавились емігранти українського походження в Канаді.

Крім цього самбірчани виконують замовлення львівських торгових фірм, зварюючи на давальницькій сировині стелажі, контейнери різних модифікацій тощо. Великий обсяг робіт передбачається від мостошляховиків, які замовляють металеві конструкції для пішохідних лавок, шляхопроводів.

Переглядів: 805 | Додав: Oksana | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (2)