Головна » Архив новин
« 1 2 3 4 ... 103 104 »
 Результат пошуку зображень за запитом "поздоровлення з днем народження"  
Ось такий він ветеран- донбасівець Васидь Іванович Борисенко з своєю внукою  у світлий День народження. Хто б повірив, що за плечима 80 прожитих літ.Народився у 1937р. Цю дату пам"ятає, бо якраз тоді репресували двох рідних братів батька, покарання вони відбували у тайожному Сибіру. Родинне гніздо батьки  звили у Часовому Яру нині Бахмутівського району. По закінченні десятирічки поступив до Донецького політехнічного інституту, де здобув фах гірничого іженера-електоромеханіка.

За плечима 47 років шахтарського стажу. Бувало, що опинявся  у "полоні" вугільної маси. Не раз і не два доводилось рятуватись від нещастя, подаючи руку допомоги товаришам по праці.

В Донецьку обзавівся добротним житлом, друзями. Не міг передбачити, що  в 2014році на місця босоногого дитинства, де провів найкращі роки посягне "старший брат"- росіяни, які збаламутили місцевих мешканців, яких справедливо називають сепаратистами.

Переглядів: 58 | Додав: Oksana | Дата: 07.06.2017 | Коментарі (0)

Мені часто доводиться чути запитання: якою я бачу майбутню Україну? Коли вже закінчиться період переходу від радянської дійсності?

Якою могла б бути відроджена Україна, можна обговорювати. Можна теж роздумувати, якою вона повинна бути. Але не так легко сказати, якою вона буде.

Не сумніваюся, що Українська Держава після довгих періодів поневолення, після завзятих змагань і багатьох жертв таки буде. Та якою вона буде? Якщо слухати політиків-популістів, то вона буде такою, що кращої собі годі уявити. Одначе якщо об’єктивно оцінити те, що чинять відповідальні особи, то дочекаємося, навпаки, чогось дуже малого.

Переглядів: 64 | Додав: Oksana | Дата: 01.06.2017 | Коментарі (0)

Наш коментар: під впливом кадрових питань поза увагою залишилась тема про "самбірське сексуальне дно".Нагадаємо, що винесли її на загал людський дві панянки- одна на прес-конференції, інша- в матеріалі  місцевої "цеглової" газети "Новий скандал у ратуші: з інтимним відтінком". Друкований регіональний  бренд також привернув читачів приголомшуючим заголовком:"Секс на службовому столі...". 

А може під столом? Так було б "комфортніше"!. Хіба,нє?

Тим часом подія про "самбірське сексуальне дно" набрала вселенського розголосу, вийшла на широку пуб-лі-ку. Кому від того легше?

30 травня мала відбутися запланова двадцять п’ята сесія Самбірської міської ради Львівської області із чималим порядком денним важливих питань. Але вкотре пленарне засідання було зірване.

Про це сьогодні, 31 травня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Майже до тринадцятої години каменем спотикання на сесії стало поновлення Дрогобицьким міським судом на посаді секретаря міської ради Юрія Дмитришина. Під час словесного протистояння лунали пропозиції про недовіру міському голові Юрія Гамару через незадовільну поведінку його самого та підлеглих.
Переглядів: 123 | Додав: Oksana | Дата: 31.05.2017 | Коментарі (1)

ПЕТРО КОСАЧЕВИЧ ЗАПРОШУЄ ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА БОЙКІВСЬКІ ФЕСТИНИ

Міжнародна громадська організація «Світовий Конгрес Бойків» інформує Вас, що від 02 до 06 серпня 2017 року в Турківському та сусідніх до нього районах Львівської області відбудуться Шості Всесвітні Бойківські Фестини під гаслом: «Всесвітні Бойківські Фестини – у розбудові Української держави!».

Звичайно, зараз на сході України відбуваються військові дії і віримо, що наші збройні сили звільнять Українські землі від ворога. Але ми з Вами повинні і дальше відроджувати звичаї та обряди не тільки етнограгічної спільноти Українців-бойків, але й усієї Української держави. Ми уже з 1992 року провели П'ять Всесвітніх Бойківських фестин та Три Світові Конгреси Бойків.

До речі, в цьому році виповнюється 25 років від проведення з ініціативи Турківського районного товариства «Бойківщина» Перших Всесвітніх Бойківських фестин, які відбулися в 1992 році. За час проведення цих Міжнародних заходів в нас побували і прийняли участь понад 900 тисяч осіб, як з нашої Української держави, так і з діаспори.

Переглядів: 81 | Додав: Oksana | Дата: 30.05.2017 | Коментарі (0)

Наш коментар: змагання триває, інтрига зберігається
Постановою Дрогобицького міськрайонного суду поновлено на посаді секретаря Самбірської міськради Юрія Дмитришина, повноваження якого достроково на сесії припинили депутати.

Про це сьогодні, 26 травня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Нагадаємо, що 30 серпня 2016 року на сесії депутати таємним голосуванням достроково припинили повноваження секретаря міської ради Юрія Дмитришина. На таке рішення мер Юрій Гамар, скориставшись своїм правом, наклав вето, але 15 вересня 2016 року незгоду міського голови подолали обранці Самбора.

Переглядів: 137 | Додав: Oksana | Дата: 27.05.2017 | Коментарі (1)

Самбірська районна рада та гміна Едліче РП готують спільний проект реконструкції районної лікарні «Хоспіс». Про це повідомив власкор Гал-інфо у Самбірському районі.

Проект до 5 червня має бути поданий на конкурс за програмою транскордонної співпраці «Польща-Білорусь-Україна». Його мета – реконструкція районної лікарні «Хоспіс», модернізація системи опалення, кухонного обладнання, встановлення ліфта та виконання інших вкрай важливих для цього новоутвореного медичного закладу робіт.

Переглядів: 80 | Додав: Oksana | Дата: 25.05.2017 | Коментарі (0)


"Світовий тур 2016-2017" Океану Ельзи на підтримку альбому "Без меж" розпочався ще в травні 2016 року великим концертом у Маріуполі і до травня 2017 року концерти вже пройшли у 57 містах, 28 країнах, на 4-х континентах - Європа, Північна Америка, Азія та Австралія. А з 21 травня по 17 червня 2017 р. в Україні пройдуть фінальні 12 концертів.

Протягом туру гурт мав купу цікавих, смішних, а інколи, як, наприклад в Римі, де музиканти відчули на собі землетрус восени 2016 року, й екстремальних історій. Та й шлях додому з австралійського Сіднея, що склав 26 годин в дорозі, теж запам'ятався. Були міста, в яких ОЕ виступали вперше. Це і австралійській Мельбурн та Сідней, американський Сіетл, Софія (Болгарія), Стокгольм (Швеція), Дубаї (ОАЕ), Лієпая (Латвія), Дублін (Ірландія).

Святослав Вакарчук про цікаві міста маршрутом "Світового туру": "Усі країни та міста, де ми побували вперше, були особливими. У Сіетлі ми сходили в музей Nirvana і Джимі Хендрікса – для рок-музикантів це місто визначне! З австралійських міст, де були наші концерти - Сідней та Мельбурн - більше нас вразив Мельбурн. Мабуть, все співпало – і настрій, і атмосфера міста, і його зручність.

Переглядів: 69 | Додав: Oksana | Дата: 25.05.2017 | Коментарі (0)

Чи може жінка потрапити в політику не через ліжко, хто з українських олігархів фінансував Майдан, чи простежують російський слід у розстрілі Небесної сотні, хто насправді посадив Юлію Тимошенко і як Геннадій Кернес відкупився від Арсена Авакова, розповіла в авторській програмі Дмитра Гордона на каналі "112 Україна" колишній народний депутат Інна Богословська. А також хто погрожував їй фізичною розправою, а хто з політиків пропонував фізичну близькість.

- Інна Германівна, добрий вечір.

- Вітаю.

- Навіщо політика людям які комплексують , мені зрозуміло. Навіщо політика вам: розумній, яскравій, красивій і талановитій - поясніть?

- Я прийшла в політику в 38 років. У такому віці я вже створила одну з найбільших консалтингових компаній в Україні. Я юрист, а для людини моєї професії політика - це наступний етап, квінтесенція самореалізації та професіоналізму. І для мене це була наступна професійна ступінь.

Переглядів: 116 | Додав: Oksana | Дата: 21.05.2017 | Коментарі (0)

Народний депутат від Турківщини Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка) та ще вісім народних депутатів з Львівщини не пiдтримали закон про запровадження санкцій проти Віктора Януковича та його оточення.

Так, 18 травня у Верховній Раді України депутати провалили голосування за законопроект "Постанова про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності (№5350)". Закон набрав лише 202 голосів. Зокрема, в ньому йдеться про введення санкцій проти екс-президента України Віктора Януковича і осіб з його оточення.

Щодо народних депутатів, які пройшли у Верховну Раду від Львівщини, то закон підтримали: Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка), Ігор Васюник (Народний фронт), Микола Величкович (Народний фронт), Андрій Левус (Народний фронт), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Микола Кадикало (Народний фронт), Михайло Бондар (Народний фронт), Михайло Хміль (Народний фронт), Андрій Парубій (позафракційний), Тарас Батенко (позафракційний), Ганна Гопко (позафракційна), Олег Мусій (позафракційний), Володимир Парасюк (позафракційний), Богдан Матківський (позафракційний), Остап Єднак (позафракційний), Сергій Кіраль (Самопоміч), Олег Лаврик (Самопоміч), Ірина Подоляк (Самопоміч), Олексій Скрипник (Самопоміч), Руслан Сидорович (Самопоміч), Любомир Зубач (Самопоміч), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка).

Переглядів: 934 | Додав: Oksana | Дата: 20.05.2017 | Коментарі (1)

11 червня під час чергового пленарного засідання Львівської обласної ради, знову переконався в тому, що словами ми всі шалено любимо своїх виборців, але подбати за їх інтереси на ділі немає кому. Другу пленарку поспіль я ініціюю звернення щодо нагальної потреби у вирішенні питання з транспортним сполученням між Туркою, Старим Самбором, Самбором та Львовом. І двічі поспіль це політичне рішення не знаходить підтримки у сесійній залі.
Переглядів: 791 | Додав: Oksana | Дата: 20.05.2017 | Коментарі (0)