Головна » Архив новин
« 1 2 3 4 5 6 ... 115 116 »

Солом'янський районний суд міста Києва з другої спроби відсторонив від посади директора Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України Ореста Фурдичка, затриманого детективами Національного антикорупційного бюро (НАБУ) за підозрою в отриманні хабара. Про це пише Слово і Діло.

За інформацією співрозмовника видання із САП, суд задовольнив клопотання прокурорів у п'ятницю, 12 січня.

Зазначається. що Фурдичка відсторонили на 60 діб.

Як відомо, 30 грудня 2017 року НАБУ затримало Фурдичка за підозрою в отриманні хабара в 300 тисяч доларів. У матеріалах кримінального провадження зазначається, що вже відсторонений директор Інституту агроекології у змові з колишнім генеральним директором приватного підприємства вимагали хабара від зазначеної фірми за поліпшення умов договору, укладеного між Інститутом та підприємством. Також Бюро затримало й спільника Фурдичка.

Переглядів: 110 | Додав: Oksana | Дата: 16.01.2018 | Коментарі (0)

Перед вами відрізок шляху в селі Ралівці, який не може не милувати око. Замість щорічного латання асфальтового покриття, дбайливі господарі вирішили в інший спосіб підійти до розв"язання цього  питання - вимощення дороги  бруківкою.
Переглядів: 169 | Додав: Oksana | Дата: 11.01.2018 | Коментарі (1)


Експерти США прогнозують новий Майдан і повалення влади в Україні

Про це пише старший науковий співробітник Центру Євразії організації "Атлантична рада" Діана Френсіс. Ця організація в 2014 році відзначила Порошенка нагородою "Громадянин Світу".

Стаття представника "Атлантичної ради" вийшла під назвою "На цей раз все буде зовсім, зовсім інакше".

Переглядів: 60 | Додав: Oksana | Дата: 11.01.2018 | Коментарі (0)

У перший день Нового року із сім’єю Ігоря та Галини Буца, що проживає в селі Воютичі Самбірського району Львівської області, стався неприємний інцидент із місцевою поліцією. За їх словами, працівники поліції, будучи у нетверезому стані, ображали їх під час складання штрафу за порушення ПДР. Однак, у Самбірському відділку поліції повідомили, що ознак сп’яніння у поліцейських не виявили, та все ж розслідування триває.

Першого січня о 23:30, на вулиці Валовій у місті Самборі, співробітниками Самбірського ВП ГУНП у Львівській області було зупинено автомобіль «Renault» за порушення правил дорожнього руху. Ігор Буца разом із своєю дружиною Галиною, їхали додому і зупинилися у недозволеному місці у центрі Самбора, щоб зайти у магазин. За їх словами, працівники поліції, які склали відповідний протокол за порушення правил дорожнього руху, «були у стані алкогольного сп’яніння».

Переглядів: 93 | Додав: Oksana | Дата: 11.01.2018 | Коментарі (0)(Фото: peoples.ru)

Якщо спробувати визначити місце Висоцького в історії вітчизняної культури (російської та культури всього пострадянського простору) одним словом, то найточніше буде: втілена совість народу. За життя він не став ні заслуженим артистом, ні лауреатом. Не отримував жодних офіційних нагород від держави, проте став справді народним, отримавши широку любов та визнання.

"Своїм" його вважали і інтелігенти, і робітники, і поціновувачі театрального мистецтва, і навіть люди, які перебували в місцях позбавлення волі. Завдяки своїй творчості Висоцький став спражнім символом, який втілював думки та прагнення майже кожного з них.

Висоцький не відразу зрозумів, що хоче бути актором. Після закінчення школи він вступив до Московського інженерно-будівельного інституту, але покинув його, провчившися всього півроку. "Готуватимуся, є ще півроку, спробую вступити до театрального. А це - не моє...", - сказав він тоді.
(Фото: geo.web.ru)

Інтерес до авторської пісні у Висоцкого прокинувся після знайомства з творчістю Булата Окуджави, якого він вважав своїм вчителем. Пізніше Висоцький навіть написав "Пісню про Правду і Брехню", присвячену Окуджаві.

Перші пісні в стилі "дворової романтики" Висоцький почав писати на початку 60-х років минулого століття. Вони не сприймалися всерйоз ані самим автором, ані їх першими слухачами. І 1965-му, він прийшов у Театр на Таганці, який, за виразом самого Висоцького, став для нього "своїм". Там актор створив цілу низку образів - Гамлет, Галілей, Пугачов, Свідрігайлов.

Паралельно з роботою в театрі були й кінороботи. Найвідоміша і найулюбленіша - Жеглов у кіносеріалі "Місце зустрічі змінити не можна" режисера Станіслава Говорухіна . В цьому фільмі актор почав зніматися 1978 року, за декілька років до смерті.

Це була Найвідоміша та найулюбленіша його роль . Багато хто з глядачів був упевнений, що це не вигаданий персонаж. По закінченню фільму ще довго надходили листи за адресою: "МВС, капітану Жеглову”.

За спогадами самого Говорухіна, Висоцький міг би і не зіграти у фільмі, бо на той час був важко хворим. "Як багато втратили б глядачі, якби я здався того вечора", - згадував Говорухін про розмову з актором та його дружиною Мариною Владі, які наполягали на тому, щоб Висоцький не грав у цьому фільмі.

Переглядів: 56 | Додав: Oksana | Дата: 10.01.2018 | Коментарі (0)

До України прибула перша партія найдешевшого у світі автомобілю https://tsn.ua/…/do-ukrayini-pribula-persha-partiya-naydesh…

Розігнатися авто зможе максимально до 70 км/год.
TSN.UA

Переглядів: 101 | Додав: Oksana | Дата: 07.01.2018 | Коментарі (0)

Приємна подія відбулась напередодні Нового 2018 року. Перед  будівлею райдержадміністрації прохожі не могли не звернути увагу на дві технічні одиниці: потужний сміттєвоз і автонавантажувач. Ці  білоруські вироби  щойно зійшли з конвейєра на базі колишнього МАЗа. Виявляється може експортувати їх сусідня держава, заробляючи таким чином тверду валюту. 

Сьогодні, 29 грудня, комунальному підприємству Самбірської районної ради представник Львівської ОДА урочисто передав сміттєвоз, який придбали за рахунок коштів, зекономлених на вивезенні сміття з міста Львова, після її передачі з мерії Львова в ОДА. Нагадаємо, що після повного провалу по вивезенню львівського сміття влітку ц.р. з Львова, мерією міста на чолі з Садовим, цю функцію було передано відповідним службам Львівської ОДА з 1 липня 2017р.. Відповідно за період з 01.07.2017 по 20.12.2017 на вивезенні сміття з м. Львова,  вдалося зекономити 48 млн грн, - це відносно сум які на вивезення сміття витрачала міська мерія Львова. Тепер ці зекономлені кошти скеровано містам і громадам, що приймають сміття з м. Львова на реалізацію важливих інвестиційних проектів соціального розвитку.
 Як і годиться ,не обійшлось без традиційного посвяченння.  Поблагословили майбутніх господарів  призентів, щоб їх охороняв Всевишній від різного роду пригод і лиха, окропили  техніку водичкою. Краплини Божої благодаті потрапили і на присутніх урядників цієї установи, які кучно зібрались при вході у приміщення. В церемонії передачі техніки в руки представнику низової партланки ВО "Свобода" взяв участь і посланець з обласного центру. Напутні слова виголосили і регіональні чільники місцевого самоврядування.
Переглядів: 123 | Додав: Oksana | Дата: 02.01.2018 | Коментарі (0)

Гірка доля випала на сім"ю Серняків. Відразу по війні зазнали переселенського лиха. Як правило, у вантажних вагонах советська влада відправляла такі родини подальше від західного кордону. На Донеччині дістали притулок. Тут біля вугільних териконів  народився Володимир. Батьки переймались тугою за рідними землями, тому невдовзі поселились в наших прикарпатських краях.

Майбутній підприємець зростав посеред самбірської дітвори, де закінчив школу,потім вищий навчальний заклад. Обраному фаху енергетика  ніколи не зраджував. В роки комуністичної відлиги чи  не одним з перших відкрив комерційне підприємство по наданню послуг з ремонту побутової техніки. Монополістом  кооператив став, коли надавали друге життя різного роду водяним помпам.
Переглядів: 81 | Додав: Oksana | Дата: 01.01.2018 | Коментарі (0)


Господи Боже, всього видимого й невидимого творіння Творче і Основоположнику, що створив часи і роки. Сам благослови початок нового року сьогодні, який ми рахуємо від Твого втілення для нашого спасіння.

Благослови нам провести цей рік і багато років після нього в мирі та згоді з ближніми нашими, зміцни й пошир Церкву Православну, що її Ти Сам заснував і спасенною жертвою на хресті освятив.

Вітчизну нашу піднеси, охорони і прослав, довгоденство, здоров’я, достаток плодів земних і добре поліття дай нам, мене, грішного раба Твого, всіх рідних і ближніх моїх та всіх православних християн, як правдивий наш верховний Пастир, доглядай, охороняй і на путь спасенну направ, щоб ми, йдучи нею, після довгочасного й щасливого життя на цьому світі досягли Царства Твого Небесного і удостоїлись вічного блаженства з усіма святими Твоїми.

Переглядів: 41 | Додав: Oksana | Дата: 01.01.2018 | Коментарі (0)