Головна » 2015 » Квітень » 25 » 13:0 на користь майстра FIDE.
20:51
13:0 на користь майстра FIDE.
123456

6 травня на храмове у Стрілках свято св. вмч. Юрія Переможця у школі Михайла Вербицького відбувся сеанс одночасної гри з шахів. Провів його майстер FIDE Юрій Лембак. Перед початком вчитель Ярослав Мицак розповів учасникам, що Юрій Юрійович народився на Закарпатті, але зараз живе в Турці. Для популяризації стародавньої інтелектуальної гри він і запросив його в школу. Тим паче, що українські шахісти утримують передові позиції на шаховому Олімпі.

Для участі в поєдинку зголосилися 9 учнів і 4 їх наставники. Своєрідну команду виставив учитель математики Василь Сеньківський. Крім нього, за шахові дошки сіли його внучка Оля і внуки Богдан і Віталій. Тривав сеанс понад годину. Першими почали зазнавати поразок юні шахісти, хоча деякі трималися довше, ніж учителі. Загальний рахунок – 13:0 на користь майстра FIDE Юрія Лембака.

..
..

Вчитель фізвиховання школи Володимир Саламаха після сеансу відзначив, що хоч учні та вчителі зазнали, так би мовити, нищівної поразки, всі залишилися задоволені і будуть раді, якщо в майбутньому дирекція школи сприятиме у проведенні ще таких поєдинків. А ще краще було б, якби в шкільну програму ввели одну-дві години на місяць для занять шахами. Може б тоді і в Стрілках виплекали своїх Марійку Музичук чи Василя Іванчука.

Текст і фото Ігоря Тиличка.

Переглядів: 217 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: