Головна » 2016 » Червень » 16 » Дубневичі і далі впливають на львівську "Батьківщину", - журналіст
22:13
Дубневичі і далі впливають на львівську "Батьківщину", - журналіст
123456

"Я за те, щоб ліквідувати Львів ТБ - так і запишіть", - заявив голова депутатської комісії з питань приватизації Львівської обласної ради професор Ігор Комарницький (фракція партії "Батьківщина") під час засідання своєї комісії і розгляду питання щодо встановлення пільгової орендної плати Львів ТБ за користування приміщенням (на вул. Підвальній).

Про це написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук журналіст Михайло Галущак.

За його словами, комісія прийняла рішення відкласти це питання до вивчення.

Журналіст переконаний, що брати Дубневичі таки хочуть приватизувати Львів ТБ, вони таки і далі впливають на львівську "Батьківщину"...

"Також комісія відклала питання продовження оренди приміщення Львівській обласній федерації спортивного туризму (велосипедистам), що на вул. Залізничній, 16 у Львові", - зазначає Михайло Галущак.

Журналіст також нагадав, що це приміщення цього року було винесено на приватизацію, однак, після ряду протестів - питання про приватизацію було зняте.

"Тепер на комісії прозвучала теза, щоб не продовжувати оренду безпосередньо велосипедистам, а винести питання про нового орендодавця на конкурс. Тобто, зайде новий орендар, йому дадуть оренду на рік, а потім продадуть", - стверджує Михайло Галущак.

www.facebook.com

Переглядів: 267 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: