Головна » 2017 » Вересень » 5 » Степану Мандюку - 65! Вітаємо і щиро бажаємо міцного здоров"я, успішної творчої праці у розбудові Прикарпаття!
18:24
Степану Мандюку - 65! Вітаємо і щиро бажаємо міцного здоров"я, успішної творчої праці у розбудові Прикарпаття!
123456

 Це світлини не просто нових мікрорайонів Самбора, а результат копіткої, 

натхненної і творчої праці нашого славного ювіляра, Степана Мироновича 

Мандюка.


 Щоб втілити задумане заслуга всього колективу ТзОВ

 "Самбірська Грод".


 Кожен, хто хоч раз в житті робив ремонт помешкання, знає наскільки це
 складно. Коли  побудував собі приватний будиночок, то здійснив маленький
 подвиг... А тут, наочно, практично всі новобудови Самбора -його творча
 праця, праця керівника, організатора, зодчого з талантом від Бога,який
 завжди у пошуку і неспокою.  На верхній світлині один з багатьох житлових комплексів по вул.Шевченка з автографом
 будівельної фірми  на 54 і 72 комфортних помешкань. Поруч вростає, як гриб після 
дощу, черговий 48 кв.будинок.  Житловий комплекс з огляду вулиць Шептицького і Шевченка
Як і годиться, для зручності не тільки прокладено дорогу загального користування, а намагаються крок за кроком належно благоустроїти всю територію.У цих фоторозповідях відображений  елітний спальний житловий масив на 210 квартир по вул. Білозіра і Багряного, де до послуг  власників автогаражі, дитячі ігрові майданчики, впорядковані місця для відпочинку.
Характерно, що комунальне обслуговування  житла після  здачі в експлуатацію, догляд за прибудинковою територією,  здійснюється силами будівельників. Похвально, що нові господарі  намагаються підтримувати чистоту і порядок.
Ці затишні квартали стали справжньою окрасою міста над Дністром.

Далеко не кожне місто обласного підпорядкування , а може й обласного центру, може похвалитись таким комфортним середовищем і умовами для проживання і побуту.

Кілька життєвих штрихів з біографії шановного ювіляра. Народився в м. Грем"ячинськ Пермської області (Росія). Зрозуміло, що жодна  галицька родина  в цьому тайожному краї не могла появитись з власної волі.
Після реабілітації батьків шкільні роки майнули у смт.Олесько Буського району. Згодом навчання у будівельному технікумі з переривом на службу в армії.

З 1974р.праця на Самбірщині: муляр,майстер, виконроб, начальник дільниці.
У2002році очолив ТзОВ"Самбірська Грод".
Спокійний, урівноважений, терплячий керівник -така скупа характеристика.  Вивів у люди сина Маряна, який успадкував батьківський фах та дочку Наталію- фінансиста за покликанням.

Разом з дружиною Марією Миколаївною, правої руки  виробничого процесу , несуть свій Хрест будівничих на прикарпатських теренах,а це не тільки житло, а і школи, дитячі садочки,фельдшерсько-акушерські пункти, клуби  в нашому  і в сусідніх районах.

Наша розповідь про Степана Мироновича була б не повною, не згадавши його благодійні вчинки у підтримці релігійних громад. З особливим трепетом і щирісту відзначається в ставленні до фізичного виховання молоді, зокрема популяризації футболу. На жаль, цю його струнку-слабість не вміють використати для загального блага окремі  урядники через свою короткозорість. В цьому підіграє їм позаратушна "дрібнота".Але і тут пробивається  промінь надії в кінці тунелю.

За цими  фактами , фотоепізодами ,життєва доля керівника , простої
 галицької сім"ї, найбільшою втіхою якого було і залишається турбота про ближнього, як 
про самого себе.

Антон Рогач, член Національної  спілки  журналістів України .

P.S.Контактна адреса:81400, Львівська обл., м. Самбір, вул. Шевченка, 3


 Тел.основний:+38(067) 4208910,
+38(097)1383684,
(03236)61149, 
(03236) 61148
P.S.P.S. Детальніше про інтеграцію самбірських будівельників і промисловців можна прочитати http://sambirmajdan.at.ua/news/2017-07-07-2291, http://sambirmajdan.at.ua/news/2017-04-30-2236 , де також вказано технічну характеристику виробів, що реалізуються на експорт дочірним підрозділом "Самбірагротехмаш".

Переглядів: 348 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: