Головна » 2018 » Листопад » 20 » ОЛЕКСІЙ РОГОВИК: РЕЖИМ ПОРОШЕНКА РОЗПОЧАВ КАМПАНІЮ ЗА ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ПРАВА ГРАБУВАТИ КРАЇНУ
14:32
ОЛЕКСІЙ РОГОВИК: РЕЖИМ ПОРОШЕНКА РОЗПОЧАВ КАМПАНІЮ ЗА ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ПРАВА ГРАБУВАТИ КРАЇНУ
123456

Режим Порошенка та його проплачені «інформаційні роти» почали кампанію за легалізацію права Банкової та Ко красти та грабувати країну.

Перші небезпечні заяви прозвучали раніше від провладного Портнікова, який почав розповідати нісенітниці про те, що корупція притаманна усім країнам і її неможливо здолати. Підтримав ці ганебні роздуми Гройсман, що заявив, що проблема корупції в Україні перебільшена. Та після цього ці «голоси» ніби-то стихли, щоб відродитись по-новому.

Спочатку генпрокурор Луценко почав розповідати, що усі хто заздрять успішним людям в країні (до яких він безумовно відніс корупціонерів з крадіями) у полоні «жаби». Потім додав, що антикорупційні активісти та журналісти самі винні у нападах на себе, бо вони не люблять чинну владу. Глибоко корупційну і олігархічну, звичайно.

VIP-порохобот Олешко навіть написав, що усіх, хто викриває корупцію, потрібно саджати до тюрми. Але кульмінацією цього проплаченого владного корупційного ідіотизму стала заяви преміям-порохобота Волоха, що написав: «Владі доводиться красти, щоб на ці гроші хоч частково інформаційно і організаційно протистояти атаці об’єднаних путінсько-олігархічних інформаційних військ». Тобто що нам каже влада? Який дає сигнал? «Хто не краде, той сприяє Путіну»?

Усі хто голосуватиме за Порошенка неодмінно будуть підтримувати саме таку логіку «розвитку країни», адже він не просто повністю провалив антикорупційну реформу, але навіть не згадує її у своїй передвиборчій програмі. Він чудово розуміє, що програє вибори, якщо теми корупції і реформ будуть ключовими у 2019 році.

Саме тому він спеціально переводить увагу на абстракції у вигляді віри та мови, а через контрольованих «експертів» намагається дискредитувати боротьбу з корупцією та антикорупційних активістів. І цим вчергове підтверджує, що саме Порошенка та Ко є ворогами національних інтересів України. Зараз може здаватись щось жартом, але за провладною логікою: можна створювати державне підприємство «ДержГрабунок»? Можна красти в магазинах, ресторанах?

А що ще можна робити під приводом «для захисту від Путіна»? Вбивати людей без розбору, брати будь-що чи будь-кого в «домашнє користування»? Ганьба цій збанкрутілій владі і ганьба усім, хто її підтримує. І тому що Ви «підтримуєте».

250 мільярдів доларів країна втратила через корупцію за Незалежність. Через корупцію провалила реформи, суттєво не наблизилась до ЄС і НАТО, не змогла захиститись від агресії РФ, вимушена була терпіти Януковича та смерті Героїв на Майдані та на війні. А тепер терпіти Порошенка.

P.S. Почитайте стрічку новин за будь-який день. Почитайте звіт ЄС про виконання Україною Угоди про асоціацію. Почитайте останні заяви постпреда МВФ в Україні Ґьосту Люнгмана щодо провалу боротьби з корупцією. А ще позицію людей: «91% громадян вважає корупцію серйозною проблемою України, причому 61% опитаних переконані у тому, що це – найсерйозніша проблема, яка заважає розвитку країни.

Надуманою цю проблему вважають 0,5%. Відзначається, що за рік усвідомлення серйозності проблеми корупції істотно зросло. У вересні 2017 року найбільш серйозною проблемою корупцію вважали 44%, нині ж – 61%». «Шоколадна пропаганда» не змогла запудрити мізки українцям.

Переглядів: 53 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0