Головна » 2017 » Лютий » 10 » Де ковзанки, панове депутати, чиновники?
11:12
Де ковзанки, панове депутати, чиновники?
123456

Реакція нульова! Європа нам поможе!???

Вже майже місяць як тримаються морози. Здавалось би, міські депутати, чиновницька челядь разом із   спортивними ентузіастами мали б подбати, аби  створити умови для змістовного проведення часу  дітвори і не тільки. Скільки треба затрат, аби в місті залити, хоч одну ковзанку? Місць для цього більше ніж достатньо. Якщо не на стадіоні ,то на баскетбольному майданчику поруч спортшколи, або на евромайданчику  «на смітнику», якщо б це  не зашкодило покриттю. Вже не кажемо, що біля кафе Kaiser прилегла площа напрошується для цих цілей. У вечірний час не викликало б значних труднощів встановити відповідне освітлення.


Подібно до того, що ніхто цим не переймається. Батьки змушені своїх дітей відправляти до Львова на ковзанки. А це не малі гроші: за 1год. прокату інвентаря і розваг- 50грн. Тепер додайте  витрати на дорогу, харч. А ці кошти могли б залишитись у місті.  Чому такі черстві душі у осіб, які за своїм службовим станом, депутатським  статусом мають про це подбати? Можна собі лишень уявити скільки малечі, їх батьків потягнулись  би до ковзанок, особливо у вечірній час. Повторюємо ,затрати мізерні,а користі для здоровя, змістовного відпочинку чимало.

Тим часом коротає "дозвілля" молодь  у підворітнях з наркотиками, за кайфом у кнайпах, в різного роду еротико-сексуальних "забавах",  в кращому випадку ,біля комп"ютера тощо. 

Прикро, що ця  спортивна тематика  не знаходить своє висвітлення у паперових друкованих газетах, сторінки яких рясніють матеріалами, як і коли догодити хлібодавцям, або у зведені порахунків  між попередньою і нинішньою владою.

Кошти, які мали б направлятись на масово-спортивну, оздоровчу роботу, використовуються для «висвітлення діяльності органів  влади,  місцевого самоврядування"». Разом з  районним бюджетом це значна  сума , які можна було б акумулювати і використати більш раціонально.

Панове, так звані свободолюбиві депутати, перед виборами розриваєте на собі сорочки, переконуєте , що будете дбати про ощадливе і раціональне використання кожної копійки платників податку,дбати про потреби своїх виборців, а що виходить в дійсності? Про це варто поговорити окремо.

м.Самбір

 

Переглядів: 287 | Додав: Oksana | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 3
3 Саня   (20.01.2017 08:41)
Як то де ковзанки в Самборі???? Ціле місто суцільна ковзанка, особливо центральні дороги. А щоб мягше було падати також подбали , сміття повсюду горами стоїть у місті.

2 Василь   (14.02.2012 17:44)
Може скористаємось порадою Самбірчанки? Слушна пропозиція. Не всі чиновники такі черстві і , напевно, не вся молодь за ком,ютерами в кращому випадку, в гіршому- у барах. За лопати і до роботи. За ким ініціатива?

1 самбірчанка   (14.02.2012 11:28)
Та зовсім не треба було закладати коштів . Є прекрасне місце на озері біля памятника С.Бандері , тільки треба було розчистити від снігу і площадка готоаа . Та теперішні діти інертні - ані хокею , ані катання на санках , мабуть усі в компютерах , а жаль - адже зима скоро закінчиться , а яка красота була !!!!!!!!!!!!!!

Ім`я *:
Email *:
Код *: