Головна » Архив новин
« 1 2 3 4 5 ... 105 106 »
+відео
Олександр Лабецький про так званий суд над "беркутівцями": "Це було важко... особливо в залі суду, де практично всі присутні - це родичі беркутівців..."

20 лютого 2014 року Олександр побіг на Інститутську допомагати пораненим майданівцям і сам був тричі поранений. У Святошинському суді 27 червня допитали Олександра Лабецького - потерпілого у справі колишніх "беркутівців", яких підозрюють у розстрілах активістів Майдану.

Він зазнав трьох поранень на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року, був свідком загибелі Устима Голоднюка. Поруч із ним він зафіксований на відео. Є у матеріалах справи і кадри з моментом поранення самого Лабецького.

Переглядів: 95 | Додав: Oksana | Дата: 29.06.2017 | Коментарі (0)

 
«Якщо тільки Петро Порошенко, Володимир Гройсман, Арсеній Яценюк і ті, що з ними, спробують протягнути через Конституційний Суд або через Верховну Раду закон або рішення КСУ про розпродаж сільськогосподарської землі, ми підніматимемо українську націю», – заявила Юлія Тимошенко на прес-конференції у Львові.

"Ми не дамо їм переступити цю червону риску. Ми не дамо їм забрати те, що буде основою нашого відродження і нашої економічної міцності".

Парламентар пояснила, що влада маніпулює інформацією у «земельному питанні» і навмисно грає на почуттях людей, які володіють паями землі і хочуть їх продати.

Переглядів: 84 | Додав: Oksana | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (1)


У Трускавці упродовж трьох днів – з 23 до 25 червня – понад 400 його учасників з України, Польщі, Угорщини, Румунії на найвищому рівні обговорювали теми регіонального розвитку Карпат, децентралізації та роботу органів місцевого самоврядування.

Центральною подією Форуму стала дискусія «Карпатська макрорегі- ональна стратегія: чи можемо творити нову якість співпраці в центрі Європи», участь в якій взяли голова Верховної ради України Андрій Парубій і Маршалок Сейму Республіки Польща Марек Кухцінський.

Переглядів: 70 | Додав: Oksana | Дата: 28.06.2017 | Коментарі (0)

Поки що нинішня влада палець об палець не вдарила,щоб надати відпочинку на р.Дністрі організованого характеру.Надії, які покладали мешканці Самбора з цього приводу виявляється  марними.

 Увага! Дочитайте до останнього абзацу.

Самбір знаходиться на вигідному географічному положені в тому сенсі, що його лівий берег омиває річка  Дністер. В літню спеку сотні, якщо не тисячі міщан та гостей йдуть до цього сріблистого джерельця, аби  окунутись, зняти стресове навантаження.

Молодь намагається віднайти глибші місця, демонструючи спортивну підготовку,хоч таких ділянок дуже мало. Сміливці умудряються використати приберегові деревця, аби з висоти пірнути у водну прохолоду. Хоч часто-густо такі витівки закінчуються травмами. Доречно нагадати приповідку: не знаєш броду - не лізь у воду. Особливо погожими виявились ці перші червневі дні літа Потяг до річки зрозумілий, адже досить окунутись і  зникає стресове навантаження, мізки "переключаються " на природне блаженство. Не секрет, що кількахвилинне інтенсивне плавання заміняє всі фізичні навантаження разом взяті.

Переглядів: 667 | Додав: Oksana | Дата: 25.06.2017 | Коментарі (1)


Наближчими днями міністр оборони Полторак таки збирається виносити на засідання КМУ питання щодо створення у Харкові інституту танкових військ і перенесення туди підготовки курсантів з Національної академії сухопутних військ ім.П.Сагайдачного. А фактично мова йде про знищення академії у Львові.

Академії, рівень професійної підготовки курсантів та матеріально-технічної бази якої відповідає стандартам НАТО. Академії, на базі якої проходять міжнародні навчання за участі ген.секретаря та командування сухопутних військ НАТО, міністрів оборони Канади, Литви, Польщі, Латвії, Туреччини та ін.

Переглядів: 96 | Додав: Oksana | Дата: 23.06.2017 | Коментарі (1)

22 червня, на позачерговому засіданні міської ради Самбора було погоджено прийняти 700 тонн львівського сміття. Про це інформує кореспондент Гал-інфо.

Про терміни, кошти і ціну вивозу сміття мер Львова Андрій Садовий і мер Самбора Юрій Гамар невдовзі обговорять.

Переглядів: 105 | Додав: Oksana | Дата: 22.06.2017 | Коментарі (1)


Прокуратура Львівської області спільно з Управлінням захисту економіки Національної поліції та спеціалізованою інспекцією Генеральної прокуратури України викрили прокурора Дрогобицької міжрайонної прокуратури, яка намагалась надати працівникам Нацполіції у Львівській області неправомірну вигоду у розмірі 260 тис грн.

Прес-секретар Генпрокуратури Лариса Сарган розповіла, що кошти співробітник прокуратури планувала передати за припинення проведення оперативно-слідчих заходів у кримінальному провадженні щодо рейдерського захоплення та незаконного відчуження нежитлового приміщення прилеглої до центральної частини Дрогобича вартістю понад 3 млн грн.

Переглядів: 138 | Додав: Oksana | Дата: 20.06.2017 | Коментарі (0)

Результат пошуку зображень за запитом "Ювіляри поздоровлення" Летять роки,як розсідлані коні. Не віриться, що моєму земляку,одному з найкращих друзів, зозуля накувала 85 лііт. Його інтелект, високий професійний рівень можна порівняти з такими так би мовити світочами Самбірщини, як св.п.В.Я. Кузьменко,Г.М.Машура, О.О.Собковський та багато  інших знаних осіб, що народились в Східній , Центральній частині України та волею долі приросли у Прикарпатському краї.

Маючи винятковий дар захистив дисертацію кандитата економічних наук. З нього почала свій відлік Самбірська машинолічильна станція, де тривалий час був її керівником. Не цурався і рядової бухгалтерської роботи, пісдя виходу на пенсію.

Переглядів: 86 | Додав: Oksana | Дата: 20.06.2017 | Коментарі (0)

Наш коментар: чи все так однозначно, як йдеться у цьому анонімному матеріалі.
Мантра Андрія Садового, про бездіяльність держави у вирішенні проблеми сміття у м. Львові переросла у «креативну» соціальну рекламу за власний кошт на стінах Львівської Ратуші.

Переконливе повторювання чи нещодень, що нібито перші особи держави винні у переповнених майданчиках ТПВ Львова, стрімкому збільшенню поголів’я пацюків із лептоспірозом та комахами із збудниками різних інфекційних хвороб, дає свої результати. Частина українців, і серед них чимало львів’ян свято вірять у політичний тиск на мера Львова.

Однак мер ніколи не розказує про власні повноваження, надані законом, а вірніше прямі його обов’язки у сфері збирання, перевезення та утилізації відходів.

Так, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відходи» прямо зобовязують виконавчий комітет міської ради здійснювати вирішення питань збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів, в тому числі вирішення питання розміщення на власній території сміттєпереробного заводу.

Переглядів: 103 | Додав: Oksana | Дата: 16.06.2017 | Коментарі (0)

 Наш коментар:рух нових сил виявився із старими "міхами".Наше місто не на жарт потрапило у смітниковий колапс.Така картина з побутовим непотрібом не тільки біля центрального ринку, а і на всіх контейнерних площадках Самбора станом на ранок(четвер) 15.06.2017р.У Самборі минулого тижня представники БПП розгорнули сміттєву блокаду. Про це повідомила прес-служба Самбірської міської ради.

Минулого тижня Самбірське комунальне підприємство "Об'єднане" перестало вивозити сміття у місті. Його керівник Михайло Товарницький заявив, що зламалася техніка. Після кількох попереджень від міського голови так і не віддав техніку у ремонт.

Міський голова звільнив керівника комунального господарства, у якого завершився контракт, та профільного заступника мера Миколу Лозинського. Обидва – представники БПП. Саме вони придбали техніку, яка зламалася, у керівника осередку БПП Ярослава Кузьмяка.

У місті терміново призначили іншого керівника комунального підприємства - Романа Затварського.

Переглядів: 51 | Додав: Oksana | Дата: 14.06.2017 | Коментарі (0)