Головна » Архив новин
« 1 2 3 4 5 ... 112 113 »

СБУ розсекретила мережу таємних arентів НАБУ, скориставшись монопольним правом таємного прослуховування телефонних розмов, втручання в інтернет-листування і приватні чати. Проти трьох агентів НАБУ генпрокуратура відкриває кримінальне провадження, а ще сім (7 !!!) секретних агентів НАБУ під різним прикриттям зникли з поля зору керівництва Національного агентства у боротьбі з корупцією і на зв'язок не виходять.

Той, хто мав, чи має відношення до спецслужб - дуже добре розуміє, що запорука їх успіху - це професійна,

Переглядів: 73 | Додав: Oksana | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Учора вночі зловмисники, вибивши вікно, проникли в приміщення Самбірської друкарні Львівської області, а через неї до редакцій місцевих газет – міської «Новини Самбора» та районної «Голос Самбірщини».

Про це  повідомив кореспондент IA ZIK.

Переглядів: 91 | Додав: Oksana | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

В оргкомітеті Львівського безпекового форуму, який сьогодні розпочався у Львові в Центрі ім. Андрея Шептицького, висловили здивування поведінкою голови ЛОДА Олега Синютки та назвали його заяви брехнею та маніпуляцією.

«Пан Синютка прийшов на Львівський безпековий форум, на який приїхали провідні аналітики та експерти з питань безпеки з України, Європи та США, представники дипломатичних установ. Що важливо, більшість із тих інституцій та аналітичних центрів, які представлені на форумі, є надзвичайно активними в лобіюванні українських інтересів на Заході, протидіють російській інформаційній агресії проти західних суспільств та спробам Росії маніпулювати громадською думкою», – йдеться у зверненні оргкомітету Львівського безпекового форуму.

Переглядів: 78 | Додав: Oksana | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)
До реабілітаційного центру бурих ведмедів НПП «Синевир», що на Закарпатті, привезли трьох бурих ведмедів, що утримувались у приватному комплексі на Львівщині. Про це повідомляють на сайті Національного природного парку «Синевир» у середу, 22 листопада.
Переглядів: 96 | Додав: Oksana | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

У місті Самборі  потяг збив військовослужбовця, який переходив колію у недозволеному місці. Про це повідомляє Департамент із питань цивільного захисту населення Львівської ОДА. «23 листопада о 21:31 год. у м. Самборі, при виїзді із залізничної станції "Самбір” Регіональної філії "Львівська залізниця”, машиніст пасажирського поїзду №50 сполученням "Трускавець - Київ” застосував екстрене гальмування з метою попередження 
Переглядів: 81 | Додав: Oksana | Дата: 25.11.2017 | Коментарі (0)

  Пам"яті жертв Голодомору і політичних репресій

Ядвіга та Леопольд Рудницькі
1930p
Цим матеріалом ще раз нагадуємо про страшні ліхоліття ленінсько-сталінського терору, що смерчом прокотився по українських землях шевченківського краю і Галичини.

Як відгомін звірства  тих часів нині віддзеркалює московсько- путінська політика щодо незалежної України.  Дикунство  Московії -не забудемо, не пробачимо. Слава Героям! Смерть ворогам!

Трагедія комуністичного режиму, що чорним вороном прокотилась по нашій землі з перших днів октябрського більшовицького перевороту, особливо виразно проявилась у 1932-37рр. та послідуючий період у вигляді Голодомору , політичних репресій .

З цього приводу не можу не передати думки майже двадцятип"ятирічної давності,

Переглядів: 784 | Додав: Oksana | Дата: 24.11.2017 | Коментарі (0)

У Львівській області 26 листопада розпочинається полювання на зайця-русака, яке буде тривати до 31 грудня включно.

З цією метою користувачами мисливських угідь розрахована пропускна спроможність мисливських угідь при полюванні на зайця-русака, яку погодили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та Львівськвй обласній державній адміністрації.

Мисливцям, які бажають полювати, потрібно звертатися безпосередньо до користувачів мисливських угідь, які будуть реалізовувати відстрілочні картки.

Денна норма добування за один день – 1 заєць-русак, інформує сайт ЛОДА.

Переглядів: 86 | Додав: Oksana | Дата: 21.11.2017 | Коментарі (0)

ВІТАЄМО УСІХ ІМЕНИННИКІВ ! -Михайло Осюрак
21 листопада православна та греко-католицька церкви відзначають Собор Архистратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних або, як скорочено називають в народі, день Святого Михайла.Згідно з прийнятою у християнстві небесною ієрархією, Михайло – один з архангелів, верховний воєначальник у космічній війні з ворогами Бога.
Архангел Михайло зібравши військо благочестивих ангелів, виступив на війну проти сатани та його ангелів. Підступний сатана, який колись був найяснішим із небесних духів, за що він і був названий Люцифером, не втримався і був скинутий разом зі своїм військом на землю. У народній уяві архистратиг Михаїл – це мужній лицар, захисник, який перемагає всі темні сили на нашій землі. «Грім гримить – це Михаїл веде війну з чортами, – говорить народна легенда, – де б не заховався нечистий, а стріла архистратига знайде його скрізь».

Ім’я Михаїл, в перекладі з давньоєврейської означає «Хто як Бог», за переданням це були перші слова, які вимовив архангел Михаїл перед тим, як вступити у битву із сатаною.
Архістратига Михайла здавна називають ангелом-охоронцем усіх християн, а українці вважають його патроном столиці України – Києва. Сучасний герб міста, як і стародавній, оздоблений образом архістратига з мечем.

Переглядів: 81 | Додав: Oksana | Дата: 21.11.2017 | Коментарі (0)

Результат пошуку зображень за запитом "пам2яті товариша"

Народився 30 червня 1932р. в с.Лютовиська  Старосамбірського району , де закінчив школу. Згодом, армія , вчителював. Потім поступив у Львівський державний  університеті ім.Івана Франка,  здобув фах журналіста. Від кореспондента до заступника редактора- весь послужний список . Якщо врахувати, що редактор часто хворів, то  творчий процес проходив через його голову і серце. До того ж редакція була укомплектована переважно молодими кадрами, які хоч формально мали відповідну освіту,але їх потрібно було вчити володіти пером, щоб як наполягав покійний, словам тісно, а думці широко.

 Не секрет, що вища партноменклатура розглядала друковані органи, як  ідеологічний рупор. Попри то  намагався, аби  на сторінки газети потрапляли матеріали в яких поміж рядки можна було прочитати  статті з національним забарвленням. Саме завдяки йому світ побачили в самбірському часописі  праці  колишнього депутата Верховної Ради України св.п. Григорія Дем"яна ,з яким мав особисті контакти, праці науковців зі  Львова самбірського походження тощо.Підкреслимо, що йдеться про період глибокого комуністичного застою, коли вільнодумство присікалось і  переслідувалось. З повагою до нього ставився і не раз відвідував редакцію наш земляк, письменник  Дмитро Бандрівський.

Переглядів: 120 | Додав: Oksana | Дата: 19.11.2017 | Коментарі (0)