Головна » Архив новин
« 1 2 3 4 5 ... 103 104 »
Широкий спектр висвітлюваних тем у радіо- й телепередачах спричинює наявність у них елементів усіх функціональних стилів української мови. Але об҆’єднує всі ці матеріяли суворе дотримання мовних норм, оскільки такі передачі мусять бути зразком для радіослухачів і телеглядачів і в такий спосіб сприяти піднесенню культури мови суспільства.

Однією з умов піднесення престижу української мови є українськомовний режим, тобто не лише представники друкованих та електронних засобів масової інформації мають користуватися українською мовою, а й ті, кого запрошують до виступів в етері й на телеекранах.

Якщо запрошені не володіють українською мовою, потрібно давати синхронний переклад виступів цією мовою. Так прийнято в усіх цивілізованих країнах.

Переглядів: 110 | Додав: Oksana | Дата: 17.05.2017 | Коментарі (0)

Додаток 11.05.2017р.- в P.S. матеріалу.
Ще й року не минуло від тоді, як будівельна компанія "Самбірська ГРОД" взяла під  свою  опіку  підприємство "СамбірАгроТехМаш"- колишню райсільгосптехніку. В регіоні відразу розносились чутки -плітки, мовляв, викупили територію, щоб на  промисловій зоні  зводити виключно багатоквартирні будинки. Зрозуміло, що освоїти всю виробничу зону. яка сягає понад семи гектарів, а це для візуального уявлення більше 15 футбольних полів, ніхто і гадки не мав. Без шкоди для промислового  виробництва, за задумом архітекторів, можна заодно звести кілька багатоповерхівом. Тим більше, що окремі цехи виявились у вкрай аварійному стані. Їх доведеться зносити.На покрівлях деяких з них за 25 років бездіяльності виросла, що називається "ділова" деревина.

Переглядів: 197 | Додав: Oksana | Дата: 14.05.2017 | Коментарі (0)

Президент про скандальну футболку сина: Це був Хеллоуін, вертеп

2467 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
0
Неділя, 14 травня 2017, 16:59

Президент Петро Порошенко заявляє, що вже поговорив із сином Михайлом, який вдягнув футболку з російською символікою на Хеллоуін, в якості театралізованого дійства.

"Про футболку. Я дійсно побачив цю фотокартку, я її не бачив раніше. Це фотокартка з private Instagram, вона стосується ночі на Хеллоуін – і це був вертеп", – сказав український лідер на прес-конференції 14 травня.

"Вертепна природа: хтось малювався чортом, хтось одів цю футболку. Там зображені 14-15-річні хлопці, які на Хеллоуін вирішили, що можлива така поведінка. Вони не є політиками", – наголосив Порошенко.

"Я розцінюю – навіть у вертепі, навіть на Хеллоуін – таку поведінку абсолютно неприйнятною. З цього приводу в мене була розмова з моїм 15-річним сином. Я вас запевняю, я знайшов правильні слова для того, щоб він все зрозумів", – заявив президент.

"Я собі уявляю бурю, якби з'явилось фото у такій футболці сина Садового,  чи якогось іншого опозиційного до Рошену політика!" - пише львівський журналіст Андрій Болкун.

"Невже би так само всі мовчали?! - Та розмазали б по стінці! Де обурені пости Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, голови обласної ради Олександра Ганущина, народних депутатів від Львівщини, інших ура-патріотів про "недоліки" у вихованні сина?! Мовчать!? Значить підтримують?! Чи бояться?! А чого бояться?! Правда ж понад усе!?"

Переглядів: 113 | Додав: Oksana | Дата: 14.05.2017 | Коментарі (1)

 Вулицями Самбора невдовзі пройде колона із 60 вантажівок, які повезуть вітрогенератори для встановлення у селі Стрільбичі. Попередньо експерти фірми ТзОВ «Карпатський вітер» вивчили всі можливі маршрути: єдиною дорогою, що дозволяла дотримати євро стандарт і вимог страхової компанії виявились вулиці Самбора.
Переглядів: 220 | Додав: Oksana | Дата: 14.05.2017 | Коментарі (0)

Світлина від Сергея Алексимова.
Переглядів: 87 | Додав: Oksana | Дата: 09.05.2017 | Коментарі (1)

Наш коментар:
 "габаритні вітряки" до Старого Самбора були кількома роками раніше відтранспортовані через село Задністря. Селяни були вдячні, що хоч у такий спосіб було, частково,відремонтовано дорогу Ралівка- Задністря-Бережниця, далі шлях на Страшевичі.
Тепер поміняли маршрут через Самбір. Який в цьому "кримінал"?
Впорядкування скверу біля пам"ятника Б.Хмельницькому в Самборі.
На цьому роздоріжжі давно напрошувалась сучасна транспортна розв"язка. Добре було б,.якщо б також демонтували і металеву електровежу, яка є  перешкодою для транспорту. Це питання неодноразово висвітлювалось на сайті "Самбір-майдан". На жаль, не прислухались.Допомагають їм в цьому і "солов"ї".від пера.
Нище їх почерк.

Якщо нинішня влада  зробить транспорту реконструкцію цього відрізку дороги, використовуючи сприятливу нагоду, за рахунок фірми "Еко-Оптіма"- честь їй і хвала. Побачимо, чим все завершиться?

У сквері біля пам’ятника Б. Хмельницькому в Самборі працівники невідомої фірми зрізали велику березу, а також дві ялинки, які були зеленою окрасою цієї місцини та для багатьох мешканців улюбленим місцем відпочинку. Знесені були лавки, зруйновано пішохідні доріжки, металеву огорожу.


Переглядів: 159 | Додав: Oksana | Дата: 04.05.2017 | Коментарі (0)

Читати коментарі 

Чергова перемога над владним свавіллям – мер Турки Геннадій КОГУТ довів у суді тиск на нього.

Апеляційний суд Львівської області визнав незаконними дії слідчого судді та слідчого Нацполіції Самбірського району, які організували обшуки та арешт майна у міського голови Турки Геннадія КОГУТА. 19 квітня, суддівська колегія винесла відповідну ухвалу.

Переглядів: 144 | Додав: Oksana | Дата: 01.05.2017 | Коментарі (2)

В Нидерландах переоборудуют закрытые католические и протестантские церкви под помещения, служащие нерелигиозным целям: рестораны, магазины, центры досуга и т.п.

Об этом пишет The Wall Street Journal.

Руководство католической церкви в Нидерландах прогнозирует, что из 1600 церквей на протяжении десятилетия будут закрыты две трети. Кроме того, планируется, что за четыре года в стране будут закрыты 700 протестантских церквей.

Закрытие церквей отражает феномен ослабления христианской веры в Европе при одновременном усилении ислама. В частности, опросы показывают, что более 42% голландцев не относят себя ни к одной из религий.

Переглядів: 84 | Додав: Oksana | Дата: 01.05.2017 | Коментарі (0)

Якщо вам доведеться побачити на господарському обійті, чи садово-огородній ділянці цю  прекрасу(по-німецьки- altan, по-польськи також altana) знайте, що це виріб  "Агротехмашу", що став філіалом будівельної компанії "Самбірська ГРОД". Своєрідний промисловий підрозділ намагається відновити традиції колишньої райсільгосптехніки, про яку в останні роки і в помині не було чути. Складно, з потугами  йде нарощення виробничих потужностей колективом, де налічується понад 30 осіб. Дотримуються  принципу: не боятись  йти поволі-  боятись  стояти на місці. Дбають перш за все про своєчасну виплату заробітньої плати. Є інші складнощі.Лишень  земельного податку щомісяця доводиться перераховувати місцевій казні біля 70 тис.грн.Переглядів: 269 | Додав: Oksana | Дата: 30.04.2017 | Коментарі (4)