Головна » 2018 » Січень » 11 » Самбірських поліцейських звинувачують у пянстві та хамстві
09:57
Самбірських поліцейських звинувачують у пянстві та хамстві
123456


У перший день Нового року із сім’єю Ігоря та Галини Буца, що проживає в селі Воютичі Самбірського району Львівської області, стався неприємний інцидент із місцевою поліцією. За їх словами, працівники поліції, будучи у нетверезому стані, ображали їх під час складання штрафу за порушення ПДР. Однак, у Самбірському відділку поліції повідомили, що ознак сп’яніння у поліцейських не виявили, та все ж розслідування триває.

Першого січня о 23:30, на вулиці Валовій у місті Самборі, співробітниками Самбірського ВП ГУНП у Львівській області було зупинено автомобіль «Renault» за порушення правил дорожнього руху. Ігор Буца разом із своєю дружиною Галиною, їхали додому і зупинилися у недозволеному місці у центрі Самбора, щоб зайти у магазин. За їх словами, працівники поліції, які склали відповідний протокол за порушення правил дорожнього руху, «були у стані алкогольного сп’яніння».

Також сім’я повідомляє, що поліцейські «по-хамськи себе вели, зокрема ображали їх непристойними словами». Однак якихось фактичних доказів (фото, відео) у сім’ї немає. Все ж, Ігор Буца написав відповідні скарги заступнику начальника СППП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області, керівнику місцевої прокуратури міста Самбора у Львівській області, також начальнику ДБВ МН України у Львівській області.

У відповідь на інформаційний запит ІА ZIK у відділку поліції міста Самбора повідомили, що поліцейські не перебували у стані алкогольного сп’яніння.

«Згідно з висновками щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, зареєстрованих в КЗ Самбірська районна лікарня за №2,3,4 від 02.01.2018, у поліцейських Самбірського ВП ГУНП у Львівській області ознак сп’яніння не виявлено», – йдеться у відповідь на запит.

Також самбірські поліцейські розповіли, що звернення зареєстрували та розпочали службове розслідування: «Заява гр. Буци Ігоря Михайловича, щодо неправомірних, на його думку, дій працівників Самбірського ВП ГУНП у Львівській області, зареєстрована в журналі Єдиного обліку Самбірського ВП ГУНП у Львівській області за №40 від 02.01.2018. За наведеним фактом проводиться перевірка» 

Повідомляє  ІА ZIK

Переглядів: 129 | Додав: Oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: