Головна » 2015 » Листопад » 20 » Чого травите Кузьмяка на Гамара? Нічого не вийде!
20:28
Чого травите Кузьмяка на Гамара? Нічого не вийде!
123456
Переглядаючи нашу електронну пошту, зокрема коментарі до окремих матеріалів та діалоги в міні-чат спостерігається тенденція вбити клин між Кузьмяком і Гамаром. Підкреслимо, що пану Кузьмяку нічого не потрібно. В житті, все що  здобув, пройшло через його розум і руки.

Він один з тих, хто на виборах не покинув нинішнього мера п.Гамара, а йшов з ним до переможного кінця. І має від цього моральне задоволення. Водночас переконаний, що Гамар  добився  результату, маючи виключно благі наміри:наблизити життя самбірчан до європейських стандартів, завдяки чесності і порядності.

Таким чином, доповнюючи один одного два лідери Гамар і Кузьмяк нині намагаються сформувати дієздатний виконавчий комітет міської ради та інші робочі структури, що забезпечать життєдіяльність міста.

Допомогти їм в цьому покликані депутати та громадські організації без посилання на політичні уподобання. Акцент треба переносити від політики на економіку.

Переглядів: 648 | Додав: Oksana | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 1
1 сТЕПАНОВИЧ   (21.11.2015 22:18)
Билися- молилися в кінці обісрали... Копиляки півроку не давали світло КП(0).Нові пришельці обноголосно проголосували "за" без тендеру. Слуги юзичі, олександри радіють- кишені сірих Кардиналів повніють.Що далі? Старт самбірського майдану?...

Ім`я *:
Email *:
Код *: